Teatr KTO online – kolejna odsłona

Udostępnij:

W świąteczno-noworocznym czasie zapraszamy Państwa na Zapach czasuWeselisko.

Zapach czasu dostępny online 28 grudnia o 20.30 to już piąty tytuł Teatru KTO prezentowany na FITS Sibiu International Theatre Festival w Rumunii. Tegorocznej edycji tego prestiżowego festiwalu towarzyszy hasło “Empowered”.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

A rok 2020 pożegnamy w wielkim stylu!
31 grudnia i 1 stycznia o 19.00 zapraszamy na Weselisko.
Czytanie performatywne tekstu Bronisława Maja na motywach Wesela Stanisława Wyspiańskiego, na gościnnej scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, z plejadą aktorów scen krakowskich, pozwoli na chwilę refleksji ale i dobrą zabawę!

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Fot. Bartek Cieniawa

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content