6
TUE
as a part of IInternational Theatre Festival - PUF
Pula (Croatia)
Free entrance
8
SAT
as a part of 7th International Festival of Puppet Theatre WEITBLICK
Brunswick (Germany)
Free entrance
Na pierwszym planie trójkołowy rowerek. Za rowerkiem, plecami do obiektywu stoi mężczyzna ubrany w poszarpany kostium. Ma bose stopy, na plecach trzyma akordeon. Obok niego chłopiec w niebieskim ubranku i czarnym kaszkiecie. Oboje patrzą przed siebie na wynurzające się z dymu cztery kobiety w czarnych sukienkach, na bosaka i z małymi tobołkami na ramieniu. Wszystko oświetlone mocnym, niebieskim światłem. Z lewej strony za barierkami publiczność.

What does The Time smell like?

Jerzy Zoń, the director of the performance „The Fragrance of Time”, looks for answers to this question in his biography and the work of Gabriel Garcia Márquez, Hugo Claus and Emil

More »

Polish horizon

*** I wander through the field of your forehead the illuminated path between the furrows of worry to the horizon of gray hair and more deeply into the garden of thought (…)

More »

Interfusions 

When another Don Quixote arrives in Krakow at the beginning of July to stand by the jugglers frolicking in the Main Market Square, even the old Cervantes’ ape of Master Peter,

More »

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content