4
SAT
7 p.m.
KTO Theatre
Zamoyskiego 50 St.
16
TUE
7 p.m.
KTO Theatre
Zamoyskiego 50 St.
17
FRI
7 p.m.
KTO Theatre
Zamoyskiego 50 St.
18
SAT
7 p.m.
KTO Theatre
Zamoyskiego 50 St.

„Peregrinus” in London

On October 22, at 2 p.m. „Peregrinus”, a no words show created by Jerzy Zoń, will be shown for the second time at BELL SQUARE in London. The first presentation in this

More »
Na pierwszym planie trójkołowy rowerek. Za rowerkiem, plecami do obiektywu stoi mężczyzna ubrany w poszarpany kostium. Ma bose stopy, na plecach trzyma akordeon. Obok niego chłopiec w niebieskim ubranku i czarnym kaszkiecie. Oboje patrzą przed siebie na wynurzające się z dymu cztery kobiety w czarnych sukienkach, na bosaka i z małymi tobołkami na ramieniu. Wszystko oświetlone mocnym, niebieskim światłem. Z lewej strony za barierkami publiczność.

What does The Time smell like?

Jerzy Zoń, the director of the performance „The Fragrance of Time”, looks for answers to this question in his biography and the work of Gabriel Garcia Márquez, Hugo Claus and Emil

More »

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content