Już w najbliższy weekend pierwszy sekwens teatralny

Udostępnij:
Już w najbliższy weekend pierwszy sekwens teatralny

W jesienne soboty zapraszamy na podwójną dawkę humoru. Już 10 października Stroiciel grzebieni oraz Kredyt zaufania. Ostatnie bilety są jeszcze dostępne.

17 października zapraszamy już tylko na spektakl Atrament dla leworęcznych. Komedia absurdalna, ale w kolejną sobotę, 24 października, można nadrobić zaległości. Bilety na spektakle Święci tego tygodnia. Komedia obyczajowaStroiciel grzebieni, w sekwensie i indywidualnie, są jeszcze dostępne.

Zapraszamy!

Projekt plakatu Witold Siemaszkiewicz
Fot. Bartek Cieniawa

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content