Księga Lasu - Studio Teatralne Scena Na Scenie

opis

Celem tej muzycznej baśni, przedstawionej w atrakcyjnej, interaktywnej formie, jest przekazanie dziecięcej publiczności wartości, które nadają życiu harmonię i sens. Dzieci i ich opiekunowie śledzą przygody dzielnego Drwala, który postanawia przywrócić głos choremu leśnemu Echu i w tym zdobyć trzy czarodziejskie kwiaty, w których zaklęte są trzy czarodziejskie słowa. Aby Echo odzyskało głos, a las siły witalne, słowa te muszą zostać zapamiętane przez dzieci i powtórzone wspólnie przez publiczność.

 

Studio Teatralne „Scena Na Scenie” działa w ramach Stowarzyszenia Na Scenie, które współpracuje z krakowskim oddziałem ZASP. Stowarzyszenie Na Scenie realizuje swoje cele statutowe poprzez spektakle teatralne, koncerty i warsztaty artystyczne. Wśród jego członków są reżyserzy, scenarzyści, scenografowie, kompozytorzy, aktorzy i dziennikarze zainteresowani uczestniczeniem w projektach zapewniających wysoki poziom artystyczny i propagujących postawy proekologiczne oraz działania zaangażowane społecznie. W repertuarze „Sceny Na Scenie” znajdują się spektakle kameralne dla dorosłych i dzieci oraz koncerty i recitale, które mogą być prezentowane nie tylko na scenach teatralnych, ale także w nietypowych przestrzeniach.

07.07 g. g. 18.00 Mały Rynek; 08.07 g. 16.30 Mały Rynek; 09.07 g. 18.00 Mały Rynek

Czas trwania: 50’

Premiera: 06.2016, Kraków

Scenariusz i reżyseria: Wojciech Graniczewski

Muzyka: Jan Hnatowicz

Scenografia i kostiumy: Bożena Pędziwiatr

Wykonawcy: Lidia Bogaczówna, Anna Lenczewska, Justyna Orzechowska, Bożena Zawiślak-Dolny, Katarzyna Zawiślak-Dolny, Jacek Milczanowaki

kto w internecie