program

ULICA 26 STREET ART - XXVI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych
11-14 lipca 2013
Kraków, Andrychów, Limanowa

 

Pobierz program w pliku pdf


Get it on Google Play

PROGRAM

Miejsca prezentacji w Krakowie - skróty:
=>A Rynek Główny od strony Ratusza
=>B Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha
=>C Mały Rynek
=>D Plac Szczepański
=>E Teatr KTO, ul. Gzymsików 8 (dla zaproszonych gości)


wstęp bezpłatny

 

  • Kraków
  • Limanowa
  • Andrychów
  • Wszystkie
11.07.czwartek10:30 Taniec-Kreacja (warsztaty uliczne) La Calabaza Danza-Teatro (Hiszpania) =>D
11.07.czwartek14:00 Stary Clown i morze Teatr Pinezka (Gdańsk) =>B
11.07.czwartek14:00 Podróż Teatr KTO i publiczność ULICY 26 STREET ART =>A
11.07.czwartek15:00 De Paseo Claire Ducreux (Hiszpania) =>B
11.07.czwartek17:00 Ziemia obiecana Teatr KTO (Kraków) i Kreis Mettmann (Okręg Mettmann/ Niemcy) =>B
11.07.czwartek17:00 Rococó Bananas Los Excentricos (Katalonia/Hiszpania i Francja) =>ANDRYCHÓW
11.07.czwartek18:00 Dźwiękowiązałka Wehikuł (Bez)czasu Sambor Dudziński (Lubiąż) =>A
11.07.czwartek18:00 Osmędeusze Teatr Pijana Sypialnia (Warszawa) =>C
11.07.czwartek18:00 La postal (Pocztówka) La Calabaza Danza-Teatro (Hiszpania) =>D
11.07.czwartek18:00 Déambulations (Wędrówki) Theater Rue Piétonne (Francja/ Niemcy) =>ANDRYCHÓW
11.07.czwartek19:00 Stary Clown i morze Teatr Pinezka (Gdańsk) =>ANDRYCHÓW
11.07.czwartek20:00 enivrez-vous La Mini Compagnie (Francja) =>ANDRYCHÓW
11.07.czwartek20:15 Nosferatu N.N. Theater Neue Volksbühne Köln-Kolonia (Niemcy) =>A
11.07.czwartek20:30 Don Kichote Walny-Teatr (Ryglice) =>C
11.07.czwartek21:00 Ballada o Janie Wnęku Teatr Gry i Ludzie (Katowice) =>ANDRYCHÓW
11.07.czwartek21:15 Carmen Funebre Teatr Biuro Podróży (Poznań) =>A
11.07.czwartek21:15 everybodyskin Teatr Tańca DF (Kraków) & Les Filles Föllen (Hiszpania/Barcelona) =>C
11.07.czwartek21:30 TAKARAZUKA camp Krakowski Teatr Tańca (Kraków) =>D
11.07.czwartek22:00 Nit Màgica (Magiczna Noc) Xarxa Teatre (Hiszpania) =>B
12.07.piątek10:30 Taniec-Kreacja (warsztaty uliczne) La Calabaza Danza-Teatro (Hiszpania) =>D
12.07.piątek14:00 Podróż Teatr KTO i publiczność ULICY 26 STREET ART =>A
12.07.piątek15:00 Stary Clown i morze Teatr Pinezka (Gdańsk) =>A
12.07.piątek16:00 De Paseo Claire Ducreux (Hiszpania) =>A
12.07.piątek17:00 Rococó Bananas Los Excentricos (Katalonia/Hiszpania i Francja) =>B
12.07.piątek18:00 Osmędeusze Teatr Pijana Sypialnia (Warszawa) =>C
12.07.piątek18:00 La postal (Pocztówka) La Calabaza Danza-Teatro (Hiszpania) =>D
12.07.piątek18:00 Déambulations (Wędrówki) Theater Rue Piétonne (Francja/ Niemcy) =>B
12.07.piątek19:00 enivrez-vous La Mini Compagnie (Francja) =>B
12.07.piątek19:00 Zielona Kraina Teatr Pinezka (Gdańsk) =>D
12.07.piątek21:00 Ballada o Janie Wnęku Teatr Gry i Ludzie (Katowice) =>A
12.07.piątek21:00 Don Kichote Walny-Teatr (Ryglice) =>C
12.07.piątek21:30 TAKARAZUKA camp Krakowski Teatr Tańca (Kraków) =>D
12.07.piątek22:00 Ślepcy Teatr KTO =>A
12.07.piątek22:00 everybodyskin Teatr Tańca DF (Kraków) & Les Filles Föllen (Hiszpania/Barcelona) =>C
13.07.sobota10:30 Taniec-Kreacja (warsztaty uliczne) La Calabaza Danza-Teatro (Hiszpania) =>D
13.07.sobota14:00 Podróż Teatr KTO i publiczność ULICY 26 STREET ART =>A
13.07.sobota15:00 Osmędeusze Teatr Pijana Sypialnia (Warszawa) =>C
13.07.sobota16:00 Migrar (warsztaty improwizacji teatralnej) Cía. Kamchàtka (Hiszpania) POKAZ FINAŁOWY =>B
13.07.sobota17:00 Rococó Bananas Los Excentricos (Katalonia/Hiszpania i Francja) =>B
13.07.sobota18:00 Osmędeusze Teatr Pijana Sypialnia (Warszawa) =>C
13.07.sobota18:00 La postal (Pocztówka) La Calabaza Danza-Teatro (Hiszpania) =>D
13.07.sobota18:00 Déambulations (Wędrówki) Theater Rue Piétonne (Francja/ Niemcy) =>LIMANOWA
13.07.sobota18:30 Dźwiękowiązałka Wehikuł (Bez)czasu Sambor Dudziński (Lubiąż) =>B
13.07.sobota19:00 De Paseo Claire Ducreux (Hiszpania) =>LIMANOWA
13.07.sobota20:00 enivrez-vous La Mini Compagnie (Francja) =>LIMANOWA
13.07.sobota21:00 Don Kichote Walny-Teatr (Ryglice) =>C
13.07.sobota21:00 Ballada o Janie Wnęku Teatr Gry i Ludzie (Katowice) =>LIMANOWA
13.07.sobota21:00 Sprzedam dom, w którym już nie mogę mieszkać Teatr KTO =>E
13.07.sobota21:30 TAKARAZUKA camp Krakowski Teatr Tańca (Kraków) =>D
13.07.sobota22:00 Giganci Teatr "A" (Gliwice) =>A
13.07.sobota22:00 everybodyskin Teatr Tańca DF (Kraków) & Les Filles Föllen (Hiszpania/Barcelona) =>C
14.07.niedziela10:30 Taniec-Kreacja (warsztaty uliczne) La Calabaza Danza-Teatro (Hiszpania) =>D
14.07.niedziela14:00 Podróż Teatr KTO i publiczność ULICY 26 STREET ART =>A
14.07.niedziela16:00 Dźwiękowiązałka Wehikuł (Bez)czasu Sambor Dudziński (Lubiąż) =>C
14.07.niedziela16:00 De Paseo Claire Ducreux (Hiszpania) =>D
14.07.niedziela17:00 Rococó Bananas Los Excentricos (Katalonia/Hiszpania i Francja) =>B
14.07.niedziela17:00 Czy rewolucja umarła? (warsztaty ruchu scenicznego i improwizacji) Autorki projektu 'everybodyskin' (Polska/ Hiszpania) POKAZ FINAŁOWY =>C
14.07.niedziela18:00 La postal (Pocztówka) La Calabaza Danza-Teatro (Hiszpania) =>D
14.07.niedziela18:00 Déambulations (Wędrówki) Theater Rue Piétonne (Francja/ Niemcy) =>B
14.07.niedziela19:00 enivrez-vous La Mini Compagnie (Francja) =>B
14.07.niedziela20:30 Don Kichote Walny-Teatr (Ryglice) =>C
14.07.niedziela21:00 TAKARAZUKA camp Krakowski Teatr Tańca (Kraków) =>D
14.07.niedziela21:15 everybodyskin Teatr Tańca DF (Kraków) & Les Filles Föllen (Hiszpania/Barcelona) =>C
14.07.niedziela22:00 Voalá Station Voala Project (Hiszpania) =>A

 

Po każdym spektaklu zapraszamy na OTWARTE SPOTKANIE z Artystami.

wstęp bezpłatny na wszystkie wydarzenia ULICY 26

Dyrektor artystyczny Jerzy Zoń

Zobacz też:
warsztaty na ULICY ¦ spotkania z Gośćmi ULICY ¦ spektakl interakcyjny

Pobierz program ULICY 26 - pdf

 

 

 

 

galeria

zobacz całą galerię

kto w internecie