KTO w podróży

32. ULICA. Festiwal Teatrów Ulicznych

program


32. ULICA
Festiwal Teatrów Ulicznych

ALE CYRK!

Kraków 4-7 lipca 2019
Tarnów 5, 6 lipca 2019

PROGRAM - KRAKÓW:

Miejsca prezentacji:
→Rynek A - Rynek Główny od strony Ratusza
→Rynek B - Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha
→Plac Szczepański - mapa
→Mały Rynek - mapa
→Galeria Krakowska - Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Dworcu Głównym
→Rynek Podgórski - mapa
→Vis-à-vis drink bar, Rynek Główny 29
→Muzeum Archeologiczne ul. Senacka 3

czwartek, 4 lipca
14.00-16.00 Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków - Nowa Huta (Kraków) Rodzinne warsztaty cyrkowe →Plac Szczepański
14.00-18.00 Teatr Wagabunda (Kraków) Stara zagroda →Mały Rynek
15.00-18.00 Lyapunov – stability in motion – (Belgia) Luchtbrug (Powietrzny most) →Rynek A
16.00 Les Malles (Szwajcaria) Manto →Rynek B
17.00 Studio Teatru KTO (Kraków) DROM – ścieżkami Romów →Rynek A
17.00 Teatr Kubika (Szczecin) Podróż →Plac Szczepański
17.00 Teatr Szczęście (Kraków) Ale cyrki Klauna Feliksa →Mały Rynek
17.00 Zirkus Morsa (Francja) La Fin Demain →Galeria Krakowska
18.00 Cyrk-O-Maniacy (Kraków) Nibyluk. Słońce w kuli →Plac Szczepański
18.00 Duo Berlingo (Belgia) No Way Back (Bez odwrotu) →Rynek B
18.00 Le Prato (Francja) Le Cabaret-Express du Prato →Rynek A
18.00 Teatr Scena 96 (Warszawa) Cmok.Smok →Mały Rynek
19.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Kraków) Nowe szaty cesarza →Rynek A
19.00 Kijowski Teatr Uliczny "Highlights" & Teatr Lviv_kiy (Ukraina) Przystanek klaunada →Galeria Krakowska
19.00 Teatr Pijana Sypialnia (Warszawa) Sztuczki →Mały Rynek
20.00 Les Malles (Szwajcaria) Manto →Mały Rynek
20.00 Teatr Nikoli (Kraków) Swinging Charleston →Rynek B
20.00 Zirkus Morsa (Francja) La Fin Demain →Rynek A
21.00 G.Bistaki (Francja) Baïna[na] →Rynek B
21.00 Teatr Akt (Warszawa) Ja gore →Galeria Krakowska
22.00 Teatr KTO (Kraków) Zapach czasu →Rynek A

piątek, 5 lipca
13.00-15.00 Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków - Nowa Huta Rodzinne warsztaty cyrkowe →Plac Szczepański
14.00-18.00 Teatr Wagabunda (Kraków) Stara zagroda →Mały Rynek
15.00-18.00 Lyapunov – stability in motion – (Belgia) Luchtbrug (Powietrzny most) →Rynek A
15.00 Teatr Scena 96 (Warszawa) Czarny łabędź →Mały Rynek
16.00 Cie Concordance (Francja) Bug n’Buzz →Vis-à-vis
16.00 Teatr KTO (Kraków) Peregrinus →Rynek Podgórski
16.00 Teatr Kubika (Szczecin) Przygody Kapitana Drabinki →Plac Szczepański
16.50 UliK Robotic (Niemcy/Francja) RoboPole →Galeria Krakowska
17.00 Cyrk-O-Maniacy (Kraków) Nibyluk. Słońce w kuli →Plac Szczepański
17.00 Le Prato (Francja) Le Cabaret-Express du Prato →Galeria Krakowska
17.00 Muzikanty (Gliwice) Objazdowe Nieme Kino →Rynek A
17.50 UliK Robotic (Niemcy/Francja) RoboPole →Galeria Krakowska
18.00 Duo Berlingo (Belgia) No Way Back (Bez odwrotu) →Rynek B
18.00 Studio Teatru KTO (Kraków) DROM – ścieżkami Romów →Rynek Podgórski
18.00 Teatr Scena 96 (Warszawa) Cmok.Smok →Mały Rynek
18.50 UliK Robotic (Niemcy/Francja) RoboPole →Galeria Krakowska
19.00 Cie Concordance (Francja) Bug n’Buzz →Vis-à-vis
19.00 Teatr Pijana Sypialnia (Warszawa) Sztuczki →Mały Rynek
19.00 Teatr Przebudzeni (Ostróda) Istny cyrk →Plac Szczepański
20.00 Kijowski Teatr Uliczny "Highlights" & Teatr Lviv_kiy (Ukraina) Przystanek klaunada →Rynek B
20.00 Muzikanty (Gliwice) Objazdowe Nieme Kino →Rynek A
21.00 G.Bistaki (Francja) Baïna[na] →Rynek B
21.00 Teatr Akt (Warszawa) Ja gore →Galeria Krakowska
21.00 Teatr HoM (Tychy) Monsieur Charlie →Plac Szczepański
22.00 Teatr Ad Spectatores (Wrocław) Obcy z Mons →Rynek B
22.00 Teatr Ognia Mandragora (Kraków) Kochankowie →Plac Szczepański
23.00 Teatr A Part (Katowice) Lear, k***a! →Rynek A

sobota, 6 lipca
13.00 Teatr Scena 96 (Warszawa) Czarny łabędź →Mały Rynek
14.00-18.00 Teatr Wagabunda (Kraków) Stara zagroda →Mały Rynek
16.00 Cie Concordance (Francja) Bug n’Buzz →Vis-à-vis
16.00 Duo Berlingo (Belgia) No Way Back (Bez odwrotu) →Rynek B
16.00 Les Malles (Szwajcaria) Manto →Rynek Podgórski
16.00 Teatr Kubika (Szczecin) Podróż →Plac Szczepański
17.00 Muzikanty (Gliwice) Objazdowe Nieme Kino →Rynek A
17.00 Studio Teatru KTO (Kraków) DROM – ścieżkami Romów →Rynek B
17.00 Teatr Szczęście (Kraków) Ale cyrki Klauna Feliksa →Mały Rynek
17.00 Zirkus Morsa (Francja) La Fin Demain →Rynek Podgórski
18.00 Teatr Przebudzeni (Ostróda) Istny cyrk →Plac Szczepański
18.50 UliK Robotic (Niemcy/Francja) RoboPole →Galeria Krakowska
19.00 Cie Concordance (Francja) Bug n’Buzz →Vis-à-vis
19.00 Cirq’ulation Locale (Belgia) Moving Poles →Galeria Krakowska
19.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Kraków) Nowe szaty cesarza →Rynek Podgórski
19.00 Teatr Pijana Sypialnia (Warszawa) Sztuczki →Mały Rynek
19.50 UliK Robotic (Niemcy/Francja) RoboPole →Galeria Krakowska
20.00 Cirq’ulation Locale (Belgia) Moving Poles →Galeria Krakowska
20.00 Les Malles (Szwajcaria) Manto →Mały Rynek
20.00 Muzikanty (Gliwice) Objazdowe Nieme Kino →Rynek A
20.50 UliK Robotic (Niemcy/Francja) RoboPole →Galeria Krakowska
21.00 G.Bistaki (Francja) Baïna[na] →Rynek B
21.00 Teatr Akt (Warszawa) Płonące laski 4 →Galeria Krakowska
22.00 Teatr Ad Spectatores (Wrocław) Obcy z Mons →Rynek B

niedziela, 7 lipca
14.00-18.00 Teatr Wagabunda (Kraków) Stara zagroda →Mały Rynek
15.00 Teatr KTO (Kraków) Peregrinus →Rynek A
15.00-18.00 Lyapunov – stability in motion – (Belgia) Luchtbrug (Powietrzny most) →Rynek A
16.00 Teatr Szczęście (Kraków) Ale cyrki Klauna Feliksa →Mały Rynek
17.00 Zirkus Morsa (Francja) La Fin Demain →Mały Rynek
18.00 Teatr Malutki (Łódź) O słodkiej Królewnie i pięknym Księciu →Mały Rynek
19.00 Teatr Pijana Sypialnia (Warszawa) Sztuczki →Mały Rynek
20.00 Stowarzyszenie Teatr Mumerus (Kraków) Historyja barzo cudna. Bunt upadłych aniołów →Muzeum Archeologiczne   
21.00 Parada Kuglarzy – widowisko finałowe →Rynek A

 

PROGRAM - TARNÓW:

piątek, 5 lipca
16.00 Zirkus Morsa (Francja) La Fin Demain
17.00 Les Malles (Szwajcaria) Manto
18.00 Teatr Szczęście (Kraków) Ale cyrki Klauna Feliksa
19.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Kraków) Nowe szaty cesarza

sobota, 6 lipca
16.00-19.00 Lyapunov – stability in motion – (Belgia) Luchtbrug (Powietrzny most)
17.00 Teatr Nikoli (Kraków) Swinging Charleston
18.00 Le Prato (Francja) Le Cabaret-Express du Prato
19.00 Teatr Malutki (Łódź) O słodkiej Królewnie i pięknym Księciu
20.00 Kijowski Teatr Uliczny "Highlights" & Teatr Lviv_kiy (Ukraina) Przystanek klaunada
21.40 Teatr Ognia Mandragora (Kraków) Kochankowie

 

WSTĘP WOLNY na wszystkie wydarzenia ULICY!


galeria

zobacz całą galerię

kto w internecie