KTO w podróży

Nowe szaty cesarza - Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Kraków)

opis


→ 4 lipca / 19.00 Rynek Główny od strony Ratusza 
→ 5 lipca / 19.00 Tarnów, ul. Wałowa 
→ 6 lipca / 19.00 Rynek Podgórski

 

Pamiętacie czas, gdy z dwóch krzeseł i koca budowało się dom albo statek kosmiczny, rajtuzy na głowie były długimi włosami, a czereśnie - kolczykami? Zapraszamy na baśń, którą opowiemy… praniem.

Czas trwania: 40'
Premiera: Kraków 2018

Scenariusz (na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena), reżyseria, scenografia, kostiumy i wybór muzyki: Karolina Bondaronek
Wykonawcy: Ola Barczyk, Taiga Kuśmider-Zygmunt, Marta Riess, Arletta Szewczyk, Renata Ziobro, Kacper Augustynek, Andrzej Ryl, Sebastian Włodek

---

Grupa Zatrzymać Obrotówkę od 10 lat działa w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie. Swoje spektakle prezentuje na festiwalach w całej Polsce. Od 2016 roku jako grupa nieformalna, a dziś już Fundacja Wszyscy Obecni, zespół angażuje się w działania społeczne mające na celu udostępnianie i rozwój kultury w środowiskach zagrożonych wykluczeniem społecznym, prowadząc warsztaty i spotkania w domach pomocy społecznej i zakładach poprawczych, współtworząc spektakle z osobami z niepełnosprawnościami oraz angażując się w pracę na rzecz społeczności krakowskiej dzielnicy Kazimierz.
Twórcy spektaklu dziękują za wsparcie w jego realizacji Teatrowi KTO, Staromiejskiemu Centrum Kultury Młodzieży oraz Szkole Podstawowej nr 22 w Krakowie.
Profil na Facebook'u

galeria

zobacz całą galerię

kto w internecie