KTO w podróży

Kredyt zaufania - Iza Kała

kup bilet

opis

 

One Woman Show

Kredycie zaufanie Iza Kała wciela się w profesjonalną trenerkę i prowadzi godzinny kurs rozwoju osobistego, który uruchamia przede wszystkim, skrywane pod powierzchnią powagi, ogromne źródła śmiechu.
Kobiecość, miłość, zazdrość, relacje rodzinne to tylko niektóre z tematów poruszanych w spektaklu. Można potraktować godzinę w teatrze jak namiastkę prawdziwego coachingu – z tą różnicą, że coaching Izy jest z przymrużeniem oka – na wesoło i z dystansem.
W ciągu godzinnego kursu prowadząca Trenerka pomoże pozbyć się lęków, uwolni emocje i wesprze w rozdmuchaniu nadziei. Wystarczy dać jej tylko… kredyt zaufania!

Nagrody:
→ I miejsce na XIV Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Niezależnych w Ostrowie WLKP, Ostrów 2013;
→ Nagroda specjalna za oryginalny scenariusz autorski dla Anety Wróbel na XIV Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Niezależnych w Ostrowie WLKP, Ostrów 2013;
→ Nagroda dla Najlepszej Aktorki na Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym WrzAWA, Warszawa 2013;
→ I miejsce na Mulatce (Mazurskie Lato Kabaretowe), Ełk 2013;
→ Wyróżnienie jury na 11. Ogólnopolskim Przeglądzie Monodramu Współczesnego, Warszawa 2013;
→ Strzała Północy i Nagroda Publiczności I-szych Koszalińskich Ogólnopolskich Dni Monodramu – Debiuty, Koszalin 2013.

 

krytyka


W tej filigranowej kobiecie drzemie estradowy wulkan, by wybuchnął potrzeba jej tylko publiczności i sceny (…) Niejeden kabareciarz, którego widzimy w publicznej telewizji nie rozśmieszyłby nas tak jak Iza Kała.

Michał Maliszewski, iledzisiaj.pl

Rozbawić zestresowanych nie jest łatwo. Ale Iza Kała na scenie to eliksir na stresy współczesnej kobiety.
Beata Pawłowicz, "Zwierciadło"

W "Kredycie Zaufania" nie ma szamańskich sztuczek, zaklęć i interwencji duchów. Ale jest uzdrawianie salwami śmiechu.
Od pierwszych chwil widownia angażuje się w show. Dobrowolnie, naturalnie i radośnie. Atmosfera jest niezwykła, zaskakująca. Nikt nikomu nie wstydzi się spojrzeć w oczy, nikt nie waha się przytakiwać: "Tak, tacy jesteśmy!" I o to chodzi! Oglądając "Kredyt Zaufania", a właściwie w nim uczestnicząc, śmieję się do łez z siebie i ani przez moment nie czuję zażenowania. Przeciwnie, jestem wdzięczny, że otaczają mnie nowi przyjaciele! Iza nie pozwala nam uwierzyć, że to tylko gra. Poznajemy ją i siebie nawzajem, zapominając, że jesteśmy widzami. Wszyscy razem, z pełnym zaufaniem, szczerze i bezczelnie naśmiewamy się z naszych wad.

Konrad Sztuka, producent "HBO na stojaka"

 

realizacja


Autor i reżyser: Aneta Wróbel
Muzyka: Zuzanna Falkowska

Występuje: Iza Kała

 

galeria

zobacz całą galerię

kto w internecie