lipiec 2014


27. ULICA
Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych

10–13 lipca 2014
Kraków

 

PROGRAM

Skróty - miejsca prezentacji w Krakowie:
>A − Rynek Główny, od strony Ratusza
>B − Rynek Główny, od strony kościoła św. Wojciecha
>C − Mały Rynek
>D − Plac Szczepański

 

wstęp bezpłatny


10.07.czwartek15:00 Port magiczny Teatr Wagabunda (Kraków) >C
10.07.czwartek15:00 Semino Metam gra miejska >A
10.07.czwartek16:00 Beczka śmiechu Teatr na Walizkach (Wrocław) >C
10.07.czwartek16:00 Café Frappé ! Cie les mobilettes (Francja) >A (Kawiarnia Vis a Vis)
10.07.czwartek16:00 Cicindela Krakowski Teatr Tańca >B
10.07.czwartek16:00 Encontros (Spotkania) Lusco e Fusco (Hiszpania) >D
10.07.czwartek16:00 Project Baby Zespół aktorów Teatru KTO (Kraków) >A, B, C, D
10.07.czwartek17:00 Doors (Drzwi) The Arkhangelsk Youth Theatre (Rosja) >D
10.07.czwartek17:00 Krótki traktat o wolności Teatr trochę Inny (Kraków) >C
10.07.czwartek17:00 Méchant io théâtre and Compagny Les Eléments DISPOnibles (Francja) >A
10.07.czwartek17:00 Trainstation Rabbit (Stacja Królik) SASHAiSASHA (Rosja) >B
10.07.czwartek18:00 Angel-y ALT@RT, Lucia Kašiarová & Vanda Hybnerová (Czechy) >C
10.07.czwartek18:00 Antiwords (Antysłowa) Spitfire Company (Czechy) >D
10.07.czwartek18:00 Bardzo dziwna bajka Teatr Pinezka (Gdańsk) >A
10.07.czwartek19:00 O ósmej na Arce (Jak przemycić pingwina w walizce) Zdrojowy Teatr Animacji (Jelenia Góra) >D
10.07.czwartek19:00 Sconcerto d’amore Compagnia Nando e Maila (Włochy) >B
10.07.czwartek20:00 Ceremonia otwarcia 27. ULICY – przedstawienie mobilne Artyści 27. ULICY >A
10.07.czwartek20:00 The Last Bastion (Ostatni bastion) The Theatre Company Mr Pejo`s Wandering Dolls (Rosja) >D
10.07.czwartek21:00 Babel Teatr Formy (Wrocław) >C
10.07.czwartek21:00 Rudymenty czyli Wtóra Księga Rodzaju Teatr Snów (Gdańsk) >A
10.07.czwartek22:00 Testament Szewczenko Lwowski Akademicki Teatr Woskresinnia (Ukraina) >A
10.07.czwartek23:00 Wrong Turn 2 Sacude Vertical Dance and Aerial Dance (Hiszpania) >A (ściana Wieży Ratuszowej)
11.07.piątek14:00 Special Conquest (Wyjątkowy podbój) Tac O Tac Compagny (Francja) >A
11.07.piątek15:00 Beczka śmiechu Teatr na Walizkach (Wrocław) >C
11.07.piątek16:00 Café Frappé ! Cie les mobilettes (Francja) >A (Kawiarnia Vis a Vis)
11.07.piątek16:00 Cicindela Krakowski Teatr Tańca >B
11.07.piątek16:00 Encontros (Spotkania) Lusco e Fusco (Hiszpania) >D
11.07.piątek16:00 In Blue Teatr Akt (Warszawa) >C
11.07.piątek17:00 Doors (Drzwi) The Arkhangelsk Youth Theatre (Rosja) >C
11.07.piątek17:00 The INVASION (INWAZJA) The LJUD group (Słowenia) >A
11.07.piątek17:00 Méchant io théâtre and Compagny Les Eléments DISPOnibles (Francja) >B
11.07.piątek17:00 Little Clownery (Nieco klaunady) SASHAiSASHA (Rosja) >D
11.07.piątek18:00 Angel-y ALT@RT, Lucia Kašiarová & Vanda Hybnerová (Czechy) >C
11.07.piątek18:00 Antiwords (Antysłowa) Spitfire Company (Czechy) >D
11.07.piątek18:00 Korowód tańca Kijowski Teatr Uliczny „Highlights” (Ukraina) >B
11.07.piątek18:00 Morskie opowieści Teatr Pinezka (Gdańsk) >A
11.07.piątek19:00 O ósmej na Arce (Jak przemycić pingwina w walizce) Zdrojowy Teatr Animacji (Jelenia Góra) >D
11.07.piątek19:00 Sconcerto d’amore Compagnia Nando e Maila (Włochy) >B
11.07.piątek20:00 The Last Bastion (Ostatni bastion) The Theatre Company Mr Pejo`s Wandering Dolls (Rosja) >D
11.07.piątek21:00 Babel Teatr Formy (Wrocław) >C
11.07.piątek21:00 Rudymenty czyli Wtóra Księga Rodzaju Teatr Snów (Gdańsk) >A
11.07.piątek22:00 Ślepcy Teatr KTO >A
11.07.piątek23:00 Wrong Turn 2 Sacude Vertical Dance and Aerial Dance (Hiszpania) >A (ściana Wieży Ratuszowej)
12.07.sobota15:00 Beczka śmiechu Teatr na Walizkach (Wrocław) >D
12.07.sobota15:00 TRAPS Efimer (Katalonia, Hiszpania) >A
12.07.sobota16:00 Project Baby Zespół aktorów Teatru KTO (Kraków) >A, B, D
12.07.sobota16:00 Café Frappé ! Cie les mobilettes (Francja) >A (Kawiarnia Vis a Vis)
12.07.sobota16:00 The INVASION (INWAZJA) The LJUD group (Słowenia) >B
12.07.sobota17:00 Angel-y ALT@RT, Lucia Kašiarová & Vanda Hybnerová (Czechy) >D
12.07.sobota17:00 Cicindela Krakowski Teatr Tańca >B
12.07.sobota17:00 Trainstation Rabbit (Stacja Królik) SASHAiSASHA (Rosja) >A
12.07.sobota18:00 Doors (Drzwi) The Arkhangelsk Youth Theatre (Rosja) >A
12.07.sobota18:00 Impresario Teatr Nikoli (Kraków) >B
12.07.sobota18:00 Méchant io théâtre and Compagny Les Eléments DISPOnibles (Francja) >D
12.07.sobota19:00 O ósmej na Arce (Jak przemycić pingwina w walizce) Zdrojowy Teatr Animacji (Jelenia Góra) >D
12.07.sobota19:00 Sconcerto d’amore Compagnia Nando e Maila (Włochy) >B
12.07.sobota20:00 Rudymenty czyli Wtóra Księga Rodzaju Teatr Snów (Gdańsk) >A
12.07.sobota21:00 The Emperor’s Last Clothes (Ostatnie szaty cesarza) The Physical Theatre "InZhest" (Białoruś) >D
12.07.sobota21:00 Słońce na wschodzie, na zachodzie księżyc. Sen o nocy letniej A3Teatr Kolekcjonerzy Wzruszeń (Policzna – Puszcza Białowieska) >A
12.07.sobota21:00 The Dance of Death (Taniec śmierci) Efimer (Katalonia, Hiszpania) >A
12.07.sobota23:00 Wrong Turn 2 Sacude Vertical Dance and Aerial Dance (Hiszpania) >A (ściana Wieży Ratuszowej)
13.07.niedziela16:00 Café Frappé ! Cie les mobilettes (Francja) >A (Kawiarnia Vis a Vis)
13.07.niedziela16:00 Méchant io théâtre and Compagny Les Eléments DISPOnibles (Francja) >C
13.07.niedziela17:00 Angel-y ALT@RT, Lucia Kašiarová & Vanda Hybnerová (Czechy) >D
13.07.niedziela17:00 Beczka śmiechu Teatr na Walizkach (Wrocław) >C
13.07.niedziela17:00 Cicindela Krakowski Teatr Tańca >B
13.07.niedziela18:00 The INVASION (INWAZJA) The LJUD group (Słowenia) >B
13.07.niedziela18:00 Little Clownery (Nieco klaunady) SASHAiSASHA (Rosja) >C
13.07.niedziela19:00 O ósmej na Arce (Jak przemycić pingwina w walizce) Zdrojowy Teatr Animacji (Jelenia Góra) >D
13.07.niedziela19:00 Sconcerto d’amore Compagnia Nando e Maila (Włochy) >B
13.07.niedziela20:00 Rudymenty czyli Wtóra Księga Rodzaju Teatr Snów (Gdańsk) >B
13.07.niedziela21:00 The Emperor’s Last Clothes (Ostatnie szaty cesarza) The Physical Theatre "InZhest" (Białoruś) >D
13.07.niedziela22:00 C’era una volta Ondadurto Teatro (Włochy) >A
13.07.niedziela23:00 Corazon de Angeles Theater Tol (Belgia) >A


Wstęp bezpłatny na wszystkie wydarzenia 27. ULICY

Dyrektor artystyczny Jerzy Zoń

 

informacje o biletach

Rezerwacja biletów:
Teatr KTO
ul. Gzymsików 8 / tel. +48 12 633 89 47 / poniedziałek-piątek w godzinach 9-16 oraz na 2 godziny przed każdym spektaklem /
rezerwacja@teatrkto.pl

Nr konta: 38 1240 4722 1111 0000 4852 7415
Płatność przelewem możliwa po rezerwacji biletów

InfoKraków:
ul. św. Jana 2 / tel. +48 12 421 77 87 / w godzinach 10-18
Pawilon Wyspiańskiego / pl. Wszystkich Świętych 2 / tel. +48 12 61 61 886 / w godzinach 9-17

 

Karta na plus Promocja dla posiadaczy Karty - bilet normalny w cenie biletu ulgowego (jednorazowo max 2 bilety na spektakl)

 

Payback

 

BILETY ONLINE:

www.ebilet.pl

Ekobilet.pl

biletyna.pl

 

Zwroty biletów - tylko na podstawie paragonu

 

 

 

 

kto w internecie