lipiec 2015

 

DO POBRANIA - program 28. ULICY w pliku pdf

28. ULICA
Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych

9-12 lipca 2015
Kraków

KLAUN, BOSKI POMAZANIEC

 

PROGRAM

Legenda - miejsca prezentacji:
=>A
Rynek Główny od strony Ratusza
=>B Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha
=>C Mały Rynek
=>D Plac Szczepański
=>E Teatr Zależny, ul. Kanonicza 1*
* zaproszenia do odbioru w Teatrze KTO (w dniach 1-8 lipca) oraz w punkcie informacyjnym 28. ULICY w Rynku Głównym (w dniach 9-12 lipca)

wstęp bezpłatny

 

09.07.czwartek10:00 Krakow Klown Konzept =>A (start)
09.07.czwartek16:00 Capocomico Marco Carolei (Włochy) =>A
09.07.czwartek16:00 Hej-Ho, Hej-Ha Orkiestra gra! Teatr Falkoshow (Polska) =>D
09.07.czwartek16:00 Marionetarium Clowna Pinezki Teatr Pinezka (Polska) =>C
09.07.czwartek16:00 Podglądanie rodaków czyli na Zapupiu Dalekim Teatr Satyry Zielona Mrówa (Polska) =>E
09.07.czwartek16:30 Estra i Andro premiera Krakowski Teatr Tańca (Polska) =>B
09.07.czwartek16:30 Orchestre International du Vetex (Belgia/Francja) =>D
09.07.czwartek17:00 Plovárna (Kąpielisko) (bra)Tři v tricku / The Trick Brothers (Czechy) =>C
09.07.czwartek17:00 Thank You for Dancing Les filles Föllen & Barbara Wysoczańska (Stowarzyszenie Teatr Tańca DF) =>D
09.07.czwartek17:00 Olé! Paul Morocco (Wielka Brytania) =>A
09.07.czwartek18:00 The Smile of the Shipwrecked (Uśmiech rozbitków) Claire Ducreux (Francja) =>C
09.07.czwartek18:00 Clownen Ruben in person (Klaun Ruben we własnej osobie) Clownen Ruben (Szwecja) =>B
09.07.czwartek18:00 Chungo Ke Te Cagas Peter Punk (Galicja-Hiszpania) =>D
09.07.czwartek18:00 Peregrinus Teatr KTO =>A (start: Intimissimi, Szewska 22)
09.07.czwartek19:00 The Gag Man Elastic (Belgia) =>D
09.07.czwartek19:00 Classics duo-Forty Years of entertainment (Duet klasyki – 40 lat rozrywki) Jango Edwards (USA) =>A
09.07.czwartek19:00 Wodewil Warszawski Teatr Pijana Sypialnia (Polska) =>C
09.07.czwartek19:00 Vysoké snění (Wysokie sny) V.O.S.A. Theatre (Czechy) =>B
09.07.czwartek20:00 De Risa en Risa (Od śmiechu do śmiechu) Aziz Gual (Meksyk) =>C
09.07.czwartek20:00 Perfect Working Order (Doskonały porządek w pracy) Compagnie 1Watt (Francja) =>B
09.07.czwartek20:00 Tank Muzikanty (Polska) =>D
09.07.czwartek21:00 Orchestre International du Vetex (Belgia/Francja) =>B
09.07.czwartek22:00 Pedaleando hacia el Cielo Theater Tol (Belgia) =>A
10.07.piątek10:00 Krakow Klown Konzept =>A (start)
10.07.piątek16:00 Clownen Ruben in person (Klaun Ruben we własnej osobie) Clownen Ruben (Szwecja) =>A
10.07.piątek16:00 The Gag Man Elastic (Belgia) =>C
10.07.piątek16:00 Kredyt zaufania Iza Kała =>E
10.07.piątek16:00 Hej-Ho, Hej-Ha Orkiestra gra! Teatr Falkoshow (Polska) =>D
10.07.piątek16:00 Marionetarium Clowna Pinezki Teatr Pinezka (Polska) =>B
10.07.piątek17:00 Orchestre International du Vetex (Belgia/Francja) =>A
10.07.piątek17:00 Olé! Paul Morocco (Wielka Brytania) =>C
10.07.piątek17:00 Chungo Ke Te Cagas Peter Punk (Galicja-Hiszpania) =>D
10.07.piątek17:30 Estra i Andro Krakowski Teatr Tańca (Polska) =>B
10.07.piątek18:00 De Risa en Risa (Od śmiechu do śmiechu) Aziz Gual (Meksyk) =>A
10.07.piątek18:00 Perfect Working Order (Doskonały porządek w pracy) Compagnie 1Watt (Francja) =>C
10.07.piątek18:00 Mr X Loco Brusca (Argentyna/Katalonia) =>D
10.07.piątek19:00 The Smile of the Shipwrecked (Uśmiech rozbitków) Claire Ducreux (Francja) =>B
10.07.piątek19:00 The Gag Man Elastic (Belgia) =>D
10.07.piątek19:00 Leo Bassi (Włochy/Hiszpania) =>A
10.07.piątek19:00 Wodewil Warszawski Teatr Pijana Sypialnia (Polska) =>C
10.07.piątek20:00 Thank You for Dancing Les filles Föllen & Barbara Wysoczańska (Stowarzyszenie Teatr Tańca DF) =>D
10.07.piątek20:00 Capocomico Marco Carolei (Włochy) =>C
10.07.piątek21:00 Orchestre International du Vetex (Belgia/Francja) =>B
10.07.piątek22:00 Ślepcy Teatr KTO =>A
11.07.sobota16:00 Estra i Andro Krakowski Teatr Tańca (Polska) =>B
11.07.sobota16:00 Peregrinus Teatr KTO =>A (start: Intimissimi, Szewska 22)
11.07.sobota16:00 Niewyczerpany transformista Teatr Mumerus (Polska) =>E
11.07.sobota16:00 Marionetarium Clowna Pinezki Teatr Pinezka (Polska) =>D
11.07.sobota17:00 Perfect Working Order (Doskonały porządek w pracy) Compagnie 1Watt (Francja) =>D
11.07.sobota17:00 Hej-Ho, Hej-Ha Orkiestra gra! Teatr Falkoshow (Polska) =>C
11.07.sobota17:00 Olé! Paul Morocco (Wielka Brytania) =>A
11.07.sobota17:00 Chungo Ke Te Cagas Peter Punk (Galicja-Hiszpania) =>B
11.07.sobota18:00 Mr X Loco Brusca (Argentyna/Katalonia) =>A
11.07.sobota18:00 Capocomico Marco Carolei (Włochy) =>B
11.07.sobota18:00 Lustro Teatr "Alter" (Ukraina) =>C
11.07.sobota18:00 Don Kichot Teatr Klonz (Belgia) =>D
11.07.sobota19:00 De Risa en Risa (Od śmiechu do śmiechu) Aziz Gual (Meksyk) =>B
11.07.sobota19:00 The Smile of the Shipwrecked (Uśmiech rozbitków) Claire Ducreux (Francja) =>D
11.07.sobota19:00 Perfect Working Order (Doskonały porządek w pracy) Compagnie 1Watt (Francja) =>A
11.07.sobota19:00 Wodewil Warszawski Teatr Pijana Sypialnia (Polska) =>C
11.07.sobota20:30 Leo Bassi (Włochy/Hiszpania) =>A
11.07.sobota20:30 Puste Ciało. Okazja do malutkiej rozpaczy Sopocki Teatr Tańca (Polska) =>C
11.07.sobota22:00 La Strada Artyści 28. ULICY i Delreves (Hiszpania) =>A
12.07.niedziela16:00 Orchestre International du Vetex (Belgia/Francja) =>C
12.07.niedziela16:00 Hej-Ho, Hej-Ha Orkiestra gra! Teatr Falkoshow (Polska) =>A
12.07.niedziela16:00 Ampuć czyli zoologia fantastyczna Teatr Mumerus (Polska) =>E
12.07.niedziela16:00 Zázračný divadelný automat (Magiczny automat teatralny) Teatro Tatro (Słowacja) =>D (część I)
12.07.niedziela17:00 Clownen Ruben in person (Klaun Ruben we własnej osobie) Clownen Ruben (Szwecja) =>D
12.07.niedziela17:00 Capocomico Marco Carolei (Włochy) =>A
12.07.niedziela17:00 Chungo Ke Te Cagas Peter Punk (Galicja-Hiszpania) =>C
12.07.niedziela17:00 Maruczella Teatr Nikoli (Polska) =>B
12.07.niedziela18:00 Orchestre International du Vetex (Belgia/Francja) =>D
12.07.niedziela18:00 Don Kichot Teatr Klonz (Belgia) =>B
12.07.niedziela18:00 Peregrinus Teatr KTO =>A (start: Intimissimi, Szewska 22)
12.07.niedziela19:00 De Risa en Risa (Od śmiechu do śmiechu) Aziz Gual (Meksyk) =>A
12.07.niedziela19:00 Mr X Loco Brusca (Argentyna/Katalonia) =>B
12.07.niedziela19:00 Zázračný divadelný automat (Magiczny automat teatralny) Teatro Tatro (Słowacja) =>D (część II)
12.07.niedziela19:00 Wodewil Warszawski Teatr Pijana Sypialnia (Polska) =>C
12.07.niedziela20:30 Leo Bassi (Włochy/Hiszpania) =>A
12.07.niedziela22:00 Funambus Underclouds Company (Francja) =>A

 

Zobacz też SUPLEMENT

wstęp bezpłatny na wszystkie wydarzenia 28. ULICY

Dyrektor artystyczny Jerzy Zoń

Pobierz program 28. ULICY - pdf


informacje o biletach

Rezerwacja biletów:
Teatr KTO
ul. Gzymsików 8 / tel. +48 12 633 89 47 / poniedziałek-piątek w godzinach 9-16 oraz na 2 godziny przed każdym spektaklem /
rezerwacja@teatrkto.pl

Nr konta: 38 1240 4722 1111 0000 4852 7415
Płatność przelewem możliwa po rezerwacji biletów

InfoKraków:
ul. św. Jana 2 / tel. +48 12 421 77 87 / w godzinach 10-18
Pawilon Wyspiańskiego / pl. Wszystkich Świętych 2 / tel. +48 12 61 61 886 / w godzinach 9-17

 

Karta na Plus
Promocja dla posiadaczy Karty
- bilet normalny w cenie biletu ulgowego (jednorazowo max 2 bilety na spektakl)

 

Payback

 

BILETY ONLINE:

www.ebilet.pl

Ekobilet.pl

biletyna.pl

 

Zwroty biletów - tylko na podstawie paragonu

 

 

 

 

kto w internecie