KTO w podróży

KTO wystąpi w Instytucie Teatralnym

2017-04-20 16:06:54

40 lat w drodze! W ramach naszego jubileuszu, wystąpimy w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. To wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć aż 5 przedstawień scenicznych KTO w trzy dni – 21, 22, 23 kwietnia.

21-ego kwietnia na scenie Instytutu zostanie zaprezentowany spektakl Jerzego Zonia „Chór Sierot” - bolesna, uniwersalna opowieść o ludzkiej samotności, o mechanizmach  zachowań społecznych w zamkniętej grupie. „Chór Sierot” gościł m.in na festiwalach w Chorwacji (nagroda SPASKO dla najbardziej poruszającego spektaklu festiwalu), Słowacji, Ukrainie, Białorusi (nagroda za reżyserię dla Jerzego Zonia) i w Iranie, gdzie w 2017 roku otrzymał nagrodę za najlepszy spektakl na 35. Miedzynarodowym Festiwalu Teatralnym Fadjr w Teheranie.
W sobotę będzie można zobaczyć trylogię Krzysztofa Niedźwiedzkiego - „Atrament dla leworęcznych. Komedia absurdalna”, „Święci tego tygodnia. Komedia obyczajowa” i „Teatr Telewizji. Komedia sensacyjna”. Przedstawienia tego autora cieszą się ogromnym uznaniem publiczności.
23-ego kwietnia, po raz 530-sty! Teatr KTO zaprezentuje swój kultowy spektakl - „Sprzedam dom, w którym już nie mogę mieszkać”, inspirowany opowiadaniami Bohumila Hrabala.
To niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć krakowski teatr w Warszawie.
Serdecznie zapraszamy!

 

Chór Sierot

kto w internecie