OGŁASZAMY REPERTUAR NA NOWY SEZON 22/23

Udostępnij:
fot. Anna Zglenicka

Drodzy Widzowie, z ogromną przyjemnością przedstawiamy nasz repertuar na pierwsze dwa miesiące nowego sezonu teatralnego, którego podobnie jak Wy, nie możemy się już doczekać!

 

Repertuar wrzesień >>> SPRAWDŹ TUTAJ

Repertuar październik >>> SPRAWDŹ TUTAJ

Bilety >>> SPRAWDŹ TUTAJ

 

We wrześniu kasa Teatru KTO przy ul. Zamoyskiego 50 czynna jest:

PN-PT | 9.00 – 20.00

SB 24.09 (spektakl „UNBODY”) | 14.00 – 20.00

 

Inauguracja nowego sezonu artystycznego zbiega się z obchodami Jubileuszu 45-lecia Teatru KTO, który świętować będziemy we wrześniu najnowszą premierą Dyrektora Jerzego Zonia pt. „Arcadia” – seans lamentacyjny bez słów. Inspiracją do powstania przedstawienia stała się twórczość poetycka Tadeusza Różewicza, w szczególności poemat „Zielona róża” i „Et in Arcadia ego”.

Kontynuujemy nurt prezentowania najciekawszych zjawisk teatru offowego. Drugim mocnym akcentem na początek sezonu będzie prezentacja spektaklu „UNBODY” grupy HERTZ HAUS – zwyciężczynie tegorocznego konkursu „The Best OFF” wystąpią na naszej scenie tylko raz – 24 września. Spektakl zaprasza widzów do układania cielesnych puzzli na 1000+ sztuk, rozegrania swoistego quizu na inteligencję ciała, jest studium rozkładania go na czynniki i sprawdzenia co ta zmiana daje.

 

fot. Anna Zglenicka

W październiku zagramy dla Was również spektakl „Audiencja III, czyli Raj Eskimosów” Bogusława Schaeffera oraz „Salon odnowy” z Kamilą Klimczak, Arturem Dziurmanem i Wojciechem Czarnotą.

 

Ponadto na naszej scenie zobaczycie uwielbianych przez Was „Słonecznych chłopców” w osobach Leszka Piskorza i Jacka Stramy oraz „Stroiciela grzebieni” z Maciejem Słotą i Elżbietą Firek.

 

fot. Bartek Cieniawa

W nowym sezonie nie zapominamy o dzieciach. Każda niedziela w Teatrze KTO jest dedykowana właśnie im. O g. 12.00 spotykać się znów będę z Jolanta Kogut i Monika Kiwak w Klubie Twórczych Odkryć, a o g. 16.00 na naszej scenie czekać na nie będzie bajka… Szczegóły znajdziecie w naszym repertuarze.

 

fot. Norbert Burkowski

Do zobaczenia!

[FM_form id="1"]
Skip to content