35. ULICA Festival - Program

KRAKÓW

8.07.2022 | piątek

14.00 Cia.Maduixa (Hiszpania): Migrare
→ plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Galerii Krakowskiej

15.00 Agro the Clown (Włochy): ImproLocura
→ plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Galerii Krakowskiej

16.00 Ici’bas Company (Szwajcaria): L’Envers
→ Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha 

16.00 Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach im. Stefana Karskiego (Polska): Legendy ziemi świętokrzyskiej
→ Mały Rynek

16.00–19.00 Teatr Wagabunda (Polska): Stara zagroda
→ Mały Rynek

16.30 Pjoter (Polska): Kawaler
→ plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Galerii Krakowskiej

18.00 Teatr Migro (Polska): Echa
→ Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

18.00 Teatr Szczęście – Klaun Feliks (Polska): Szczęśliwy
→ Mały Rynek

18.30 Krakowskie Stowarzyszenie Fotograficzne FOTOGALICJA (Polska): ULICA Festival w obiektywie | wernisaż
→ Vis-à-Vis drink bar, Rynek Główny 29

19.00 Agro the Clown (Włochy): ImproLocura
→ Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

19.00 Cia.Maduixa (Hiszpania): Migrare
→ Rynek Główny od strony Wieży Ratuszowej

19.00 Joan Català (Hiszpania): Pelat
→ plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Galerii Krakowskiej

19.30 Teatr KTO (Polska): Żywoty świętych osiedlowych. Dzielnica XIII | premiera
→ podwórko przy ul. Zamoyskiego 23*

19.30 Teatr Wagabunda (Polska): wystawa Menażeria | wernisaż
→ Mały Rynek

20.00 Teatr KTO (Polska): Arcadia
→ plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Galerii Krakowskiej

21.00 Krakowski Teatr Tańca (Polska): Duży Książę | premiera
→ Rynek Główny od strony Wieży Ratuszowej

21.00 Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie (Polska): Noc Helvera
→ dziedziniec Muzeum Inżynierii i Techniki (wejście od ul. Gazowej)

22.00 Teatr Brama (Polska): Stacja Świadek
→ Rynek Główny od strony Wieży Ratuszowej

* obowiązują bezpłatne wejściówki – do odbioru w punkcie informacyjnym 35. ULICY (Rynek Główny) od 8 lipca

9.07.2022 | sobota

13.00 Teatr Pinezka (Polska): Sen nocy letniej Clowna Pinezki
→ plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Galerii Krakowskiej

14.00–18.00 Teatr Wagabunda (Polska): Stara zagroda oraz wystawa Menażeria 

→ Mały Rynek

14.30 Teatr Szczęście – Klaun Feliks (Polska): Szczęśliwy
→ plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Galerii Krakowskiej

15.00 Afuma (Togo): Etsumon (Solidarność)
→ Rynek Główny od strony Wieży Ratuszowej

16.00 Performance Art Studies (Niemcy Germany): Zniekształcony horyzont | pokaz – finał warsztatów**
→ Rynek Główny od strony Wieży Ratuszowej

16.00 Teatr Migro (Polska): Echa
→ plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Galerii Krakowskiej

17.00 Pjoter (Polska): Kawaler
→ Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

18.00 Teatr Makata (Polska): Wesele
→ plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Galerii Krakowskiej

19.00 Afuma (Togo): Etsumon (Solidarność)
→ plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Galerii Krakowskiej

19.00 Teatr Szczęście – Klaun Feliks (Polska): Szczęśliwy
→ Mały Rynek

19.30 Teatr KTO (Polska): Żywoty świętych osiedlowych. Dzielnica XIII | premiera
→ podwórko przy ul. Zamoyskiego 23*

21.00 Krakowski Teatr Tańca (Polska): Duży Książę
→ Rynek Główny od strony Wieży Ratuszowej

21.00 Teatr Biuro Podróży (Polska): Kaspar
→ plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Galerii Krakowskiej

21.00 Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie (Polska): Noc Helvera
→ dziedziniec Muzeum Inżynierii i Techniki (wejście od ul. Gazowej)

22.00 Teatr HoM (Polska): Don Kichot
→ Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

23.00 Teatr Brama (Polska): Stacja Świadek
→ Rynek Główny od strony Wieży Ratuszowej

23.00 Teatr Ewolucji Cienia (Polska): Rozpoznani Nierozpoznani
→ ogród Muzeum Archeologicznego (wejście od ul. Poselskiej)* 

* obowiązują bezpłatne wejściówki – do odbioru w punkcie informacyjnym 35. ULICY (Rynek Główny) od 8 lipca

** Warsztaty są realizowane w ramach projektu Cztery odcienie teatru, który korzysta z dofinansowania w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (MF EOG) 2014–2021.

10.07.2022 | niedziela

13.00 Ici’bas Company (Szwajcaria): L’Envers
→ Mały Rynek

14.00–18.00 Teatr Wagabunda (Polska): Stara zagroda oraz wystawa Menażeria 
→ Mały Rynek

15.00 Agro the Clown (Włochy): ImproLocura
→ Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

15.00 Teatr Szczęście – Klaun Feliks (Polska): Szczęśliwy
→ Mały Rynek

16.00 Joan Català (Hiszpania): Pelat
→ Rynek Główny od strony Wieży Ratuszowej

16.00 Teatr Pinezka (Polska ): Sen nocy letniej Clowna Pinezki
→ Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

17.00 Kamchàtka (Hiszpania): Kamchàtka
→ Rynek Główny od strony Wieży Ratuszowej

17.00 Cia.Maduixa (Hiszpania): Migrare
→ Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

18.00 Bartosz Głowacki (Polska): koncert
→ Rynek Podgórski

18.00 Teatr KTO (Polska): Arcadia
→ Rynek Główny od strony Wieży Ratuszowej

19.00 Teatr Makata (Polska): Wesele
→ Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

19.00 Kapela spod Rubani (Polska): koncert
→ Rynek Podgórski

19.00 Teatr Nikoli (Polska): Biedni ludzie
→ Mały Rynek

19.30 Teatr KTO (Polska): Żywoty świętych osiedlowych. Dzielnica XIII | premiera
→ podwórko przy ul. Zamoyskiego 23*

20.00 Teatr Migro (Polska): Echa
→ Rynek Podgórski

21.00 Krakowski Teatr Tańca (Polska): Duży Książę
→ Rynek Główny od strony Wieży Ratuszowej

21.00 Teatr Brama (Polska): Stacja Świadek
→ Rynek Podgórski

21.00 Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie (Polska): Noc Helvera
→ dziedziniec Muzeum Inżynierii i Techniki (wejście od ul. Gazowej)

22.00 Teatr Klinika Lalek The Klinika (Polska): Kosmiczna podróż Guliwera
→ Rynek Główny od strony Wieży Ratuszowej

* obowiązują bezpłatne wejściówki – do odbioru w punkcie informacyjnym 35. ULICY (Rynek Główny) od 8 lipca

LIMANOWA

10.07.2022 | niedziela

RYNEK W LIMANOWEJ

16.00 Pjoter (Polska): Kawaler 

17.00 Afuma (Togo): Etsumon (Solidarność)

19.00 Ici’bas Company (Szwajcaria): L’Envers

21.00 Teatr Biuro Podróży (Polska): Kaspar

NIEPOŁOMICE

9.07.2022 | sobota

RYNEK W NIEPOŁOMICACH

18.00 Teatr Pinezka (Polska): Sen nocy letniej Clowna Pinezki 

Dziedziniec Zamku Królewskiego w Niepołomicach

TARNÓW

8.07.2022 | piątek

RYNEK W TARNOWIE

15.00 Teatr Pinezka (Polska): Sen nocy letniej Clowna Pinezki 

16.00 Teatr Makata (Polska): Wesele

18.00 Kamchàtka (Hiszpania): Kamchàtka

19.00 Afuma (Togo)Etsumon (Solidarność)

9.07.2022 | sobota

RYNEK W TARNOWIE

16.00 Agro the Clown (Włochy): ImproLocura

17.00 Ici’bas Company (Szwajcaria): L’Envers

18.00 Cia.Maduixa (Hiszpania): Migrare

19.00 Teatr KTO (Polska): Arcadia

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content