KTO w podróży

Let's PUK it! - Kabaret PUK

opis


Piąty autorski program Kabaretu PUK.
Dominuje w nim czarny humor, nie brakuje absurdu i tematów typowo społecznych.
Ciekawe rozwiązania sceniczne, dobrze zaśpiewane i skomponowane piosenki, a także duża dawka dobrego żartu są najlepszą jego wizytówką.
W programie znajdują się również skecze zaprezentowane podczas XVII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej, gdzie Kabaret PUK zajął 4 miejsce i uplasował się między Kabaretem Moralnego Niepokoju a Kabaretem Ani Mru-Mru.
Znane już umiejętności improwizacyjne aktorów z krakowskiej grupy sprawiają, że widzowie często biorą czynny udział w spektaklu, stając się jego głównymi bohaterami.

Kabaret PUK gwarancją dobrej zabawy!

 

Kabaret PUK powstał w 2008 roku w Krakowie. W szybkim tempie skradł serca widzów zarówno w Krakowie jak i w Polsce. W ciągu siedmiu lat działalności PUK zdołał zawojować najważniejsze festiwale kabaretowe w Polsce – PAKA, Ryjek, Lidzbarskie Wieczory Humory i Satyry, a także wziąć udział w prestiżowych realizacjach telewizyjnych - Zielonogórska Noc Kabaretowa, Rybnicka Jesień Kabaretowa czy Kabaretowa Noc Listopadowa.
Humor Kabaretu PUK można określić jako mieszankę absurdu, czarnego dowcipu i tematów damsko-męskich. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie! Najlepszą rekomendacją dla utalentowanych kabareciarzy jest to że grając regularnie w Krakowie od siedmiu lat mają stałą widownię, która śledzi ich poczynania i przychodzi na występy.

więcej: www.kabaret-puk.art.pl

 

realizacja

 

Reżyseria: Kabaret PUK
Teksty: Alan Pakosz, Tomasz Biskup, Michał Próchniewicz
Teksty piosenek: Agata Słowicka, Karol Bulski, Aneta Stokes
Muzyka: Karol Bulski
Opieka techniczna: Michał Próchniewicz

Występują: Agata Słowicka, Alan Pakosz, Tomasz Biskup, Karol Bulski

 


 

galeria

zobacz całą galerię

kto w internecie