Słoneczni Chłopcy na koniec sezonu

Udostępnij:
Na pierwszym planie sylwetki dwóch, około siedemdziesięcioletnich mężczyzn, ukazane frontalnie, od pasa w górę. Są podobnego wzrostu, obaj mają splecione ręce na klatce piersiowej. Stoją na tle ceglanej ściany, oświetlonej na czerwono i niebiesko. Mężczyzna po prawej ubrany w brązowy prochowiec, pod szyją zawiązany kolorowy szal. Zdziwiony wyraz twarzy, usta rozchylone. Brwi podniesione do góry, oczy szeroko otwarte. Patrzy przed siebie, w dal. Po lewej mężczyzna w białym kitlu lekarskim, pod którym ma jasnobrązową koszulę. Twarz zamyślona, wzrok skierowany delikatnie w dół.
fot. Norbert Burkowski

2, 3 i 4 czerwca na scenie KTO po raz ostatni w tym sezonie zobaczymy „Słonecznych chłopców” wg. Neila Simona, w reż. Pawła Szumca, z brawurowymi rolami Leszka Piskorza i Jacka Stramy.

 

Willy Clark (Leszek Piskorz) i Al Lewis (Jacek Strama) przez dziesięciolecia wspólnie bawili publiczność skeczami, których energię podsycały ich niełatwe relacje. Od lat skłóceni, nie rozmawiają ze sobą. Kiedy pojawia się propozycja powrotu na ukochaną scenę z ich popisowym numerem sprzed lat – znowu muszą, mimo wzajemnych animozji, spędzić ze sobą trochę czasu.

Warto dodać, że Piskorz i Strama to koledzy ze studiów aktorskich, którzy po latach znów spotkali się na scenie – w Teatrze KTO. Brzmi ciekawie, prawda?

 

SŁONECZNI CHŁOPCY, fot. Bartek Cieniawa
fot. Bartek Cieniawa

 

Więcej o spektaklu >>> link

 

Bilety do kupienia w kasie teatru, pod nr telefonu: 12 633 89 47 lub Online.

2.06. g. 19.00 >>> bilety

3.06. g. 19.00 >>> bilety

4.06. g. 19.00 >>> bilety

 

fot. Bartek Cieniawa

 

Młody mężczyzna, w złotej marynarce, stoi przy mikrofonie. Patrzy się wprost do obiektywu, usta ma otwarte jak do krzyku. Prawa ręka wyprostowana w bok lekko w górę, lewa - zgięta w łokciu, schowana za plecami. W tle bardzo niewyraźni mężczyźni w białych marynarkach.
fot. Norbert Burkowski

 

Portret aktora „złapanego” w bardzo ekspresyjnej gestykulacji twarzy. Mężczyzna (ok.80 lat) trzyma w rękach mikrofon i przykłada go do ust. Ubrany jest w beżowy płaszcz, spod którego wystają różowe mankiety koszuli. Ramiona wysoko uniesione, głowa wciśnięta między nimi. Twarz rozchichotana, figlarska. Włosy krótkie, sterczące.
fot. Norbert Burkowski

 

Centralnie na zdjęciu siedzi, bokiem do obiektywu, mocno starszy mężczyzna (ok.80 lat). Ubrany w zieloną marynarkę i białą koszulę w niebieskie prążki. Kieszonka, klapy i kołnierz marynarki przyozdobione są kolorowymi, błyszczącymi koralikami. Z kieszonki wystają dwie chusteczki: zielona i czerwona. Głowa zwrócona w kierunku obiektywu. Twarz roześmiana. Prawa ręka wyciągnięta do przodu coś gestykuluje.
fot. Norbert Burkowski
[FM_form id="1"]
Skip to content