Klub Twórczych Odkryć – wracają spotkania z Jolą Kogut

Udostępnij:
fot. Norbert Burkowski

Celem Klubu Twórczych Odkryć jest połączenie kreatywnej zabawy z poszukiwaniem odpowiedzi na naprawdę ważne pytania: gdzie szukać szczęścia? Co się stało, gdy NIE – szczęście nas spotkało? Gdzie leci słowo rzucone na wiatr? A gdzie mieszka to, co już się wydarzyło?

Być może nie znajdziemy odpowiedzi na wszystkie pytania, jednak z całą pewnością będziemy dobrze się bawić, ponieważ w trakcie, obok i poza rozmowami zajmiemy się rysowaniem, skakaniem i rozwiązywaniem zagadek. Opowiemy sobie przeróżne historie – te baśniowe, wymarzone a nawet zaczarowane. Innym razem te zmyślone lub całkowicie prawdziwe – dosłownie z życia wzięte. A wszystko po to, by rozbudzić wyobraźnię i twórczą aktywność.

Spotkania mają charakter otwartych form warsztatowych. Zatem dają uczestnikom możliwość współtworzenia Klubu Twórczych Odkryć. Największą wartością klubowych spotkań jest doświadczenie bycia razem – dzieci i dorosłych – na równych prawach. Dlatego wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to co się wydarzy i to jest piękne.

 

ZAPRASZAMY W MAJU NA DWA WYJĄTKOWE SPOTKANIA:

⇛ niedziela, 8 maja godz. 11.00  – Temat: RADOŚĆ – czy dość mamy radości?

⇛ niedziela, 22 maja godz. 11.00 – Temat: ZADZIWIENIE – jest coś a mogło być nic, czy to nie dziwne?

DO ZOBACZENIA!

 

Dla komfortu uczestników, do jednej grupy możemy zapisać maksymalnie 20 osób, dlatego prosimy o rezerwację miejsc wysyłając maila na adres: rezerwacja@teatrkto.pl

W treści proszę wpisać imię oraz wiek dziecka, imię i nazwisko opiekuna oraz numer telefonu.

Karnet rodzinny (opiekun + dziecko) 20 zł za spotkanie.

 

Klub Twórczych Odkryć wymyśliła i prowadzi Jolanta Kogut. 

Prawdziwymi mistrzami w pracy z dziećmi są moi synowie – to oni nauczyli mnie najwięcej. A teraz uczę się od ich dzieci, moich wnuków. Swoją drogą, to niesamowite jak szybko z młodych rodziców, stajemy się dziadkami. To naprawdę tylko chwila. Dlatego warto czas bycia rodzicem dobrze wykorzystać, a przede wszystkim świadomie przeżyć. I nie mam tu na myśli wychowania dzieci, tylko wychowania siebie do roli mamy, taty, a potem również babci czy dziadka. – Jolanta Kogut

Więcej informacji o prowadzącej  >>> TUTAJ

Zdjęcia z inauguracji Klubu Twórczych Odkryć >>> TUTAJ

 

fot. Norbert Burkowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Norbert Burkowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[FM_form id="1"]
Skip to content