IMPRO w KTO

Udostępnij:
fot. Paulina Pawłowska

Nikt nie wie jak potoczy się akcja, aktorzy nie mają gotowego scenariusza, a możliwości gry są właściwie nieograniczone… IMPRO w KTO – razem z artystami zapraszamy do tworzenia niesamowitych historii i doświadczenia, jak pusta scena wypełnia się dzięki wyobraźni.

JEDNO JEST PEWNE – BĘDZIE NAPRAWDĘ ZABAWNIE.

W połowie maja, weekend w Teatrze KTO należeć będzie do nich:

 

Grupa AD HOC „Wieczór Komedii Improwizowanej”

13.05. piątek g. 19.00

Bilety >>> tutaj

 

Wieczór składa się z kilkunastu gier, scen, skeczy i piosenek komediowych, które są tworzone są na żywo w oparciu o sugestie publiczności. Każdy występ to jednocześnie premiera i ostatni spektakl – nic nie powtórzy się dwa razy.
Wystąpią członkowie Grupy AD HOC: Janek Malinowski, Michał Próchniewicz, Michał „Jeffrey” Ociepa, Alan Pakosz.
Całość spektaklu okraszona muzyką na żywo tworzoną przez jedyny w swoim rodzaju ImproBand!

Więcej o nich >>> Facebook Grupa Ad Hoc

fot. Klaudyna Schubert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Impro KRK
14.05. sobota g. 19.00
Bilety >>> tutaj

 

ImproKRK w swojej pracy bazuje na metodzie opracowanej przez Keitha Johnstone’a, jednego z najbardziej rozpoznawalnych propagatorów teatru improwizowanego na świecie. Technika, którą praktykują opiera się na spontaniczności i tworzeniu scenariusza na oczach widzów. Dzięki temu stają się oni świadkiem niepowtarzalnego wydarzenia.

Członkami grupy są: Jacek Englisz, Aleksander Fiałek, Karina Grabowska, Mateusz Janicki, Wiktor Loga – Skarczewski, Krzysztof Piątkowski, Maciej Półtorak, Maciek Sajur, Zuzanna Skolias, Wanda Skorny, Maria Spiss, Olga Szostak, Marta Waldera oraz Antonis Skolias.
Więcej o nich >>> Facebook Impro KRK
fot. Paulina Pawłowska

 

[FM_form id="1"]
Skip to content