DZIĘKUJEMY!

Udostępnij:

Szanowni Państwo,

proszę przyjąć moje SERDECZNE PODZIĘKOWANIA za wspólny czas 21 maja 2021 r. na placu Bohaterów Getta. Choć każdy z nas zupełnie inaczej przeżył te chwile i zmieniające się emocje, to jednak RAZEM uczciliśmy pamięć świata, który w materialnym wymiarze został unicestwiony – świata, który zwyczajnością dni, radości i trosk tworzyli LUDZIE.
Tak, jak my dzisiaj.

Dlatego jednocześnie proszę o pomoc w przekazaniu moich PODZIĘKOWAŃ za urzeczywistnienie instalacji Biedni Polacy patrzą na getto dla wielu osób: choreografa Michaiła Zubkowa, kostiumografki Joanny Jaśko-Sroki, aktorów, tancerzy i statystów oraz wszystkich z obsługi techniczno-organizacyjnej. Równolegle składam wyrazy wdzięczności dla Opery Krakowskiej, Teatru im. J. Słowackiego, Teatru Ludowego oraz Łódzkiego Centrum Filmowe.

Z wyrazami szacunku
Jerzy Zoń

Projekt Cztery odcienie teatru, w ramach którego powstała instalacja performatywna Biedni Polacy patrzą na getto, jest współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (MF EOG) na lata 2014-2021.

Wspólnie działamy na rzecz Europy sprzyjającej integracji społecznej.

[FM_form id="1"]
Skip to content