Zdjęcie portretowe, czarno-białe. Ujęcie od klatki piersiowej w górę. Młoda kobieta, twarz szczupła, pociągła, z trójkątną brodą. Długie, jasne włosy, zebrane na jedną stronę, w odsłoniętym uchu mały kolczyk. Oczy duże, jasne, brwi delikatnie podkreślone. Usta pełne w łagodnym uśmiechu. Ubrana w dzianinową bluzkę lub sukienkę z dużym, łódkowatym dekoltem, ramiona do połowy odkryte. Na szyi łańcuszek z wisiorkiem w kształcie serca.

Paulina Lasyk

Ukończyła Lart Studio oraz Akademię Wychowania Fizycznego  w Krakowie. W 2018 roku została wybrana Najmilszą Studentką Krakowa.

Trenowała taniec towarzyski, dancehall i hip hop.

Swoją przygodę z teatrem rozpoczęła w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu, gdzie przez dwa lata pracowała pod okiem Juliusza Chrząstowskiego. Występuje w spektaklu DROM-ścieżkami Romów Teatru Migro.

Z Teatrem KTO związana od 2013 roku.

Zagrała w spektaklu Rondo w reżyserii Piotra Bikonta, a także w widowiskach plenerowych m.in. Exodus (2016), Vivat Kościuszko!F 451 – KRAKÓW (2017), Biało-Czerwona (2018).

Aktualnie w obsadzie spektakli Ślepcy, Chór sierot, Peregrinus, Zapach czasu.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content