Zdjęcie portretowe, czarno-białe. Ujęcie od klatki piersiowej w górę. Młoda kobieta, twarz wesoła, uśmiechnięta. Oczy duże, lekko skośne, wyraziste, mocno podkreślone. Włosy ciemne, zwinięte w nieduży kok na czubku głowy. Usta pełne. Ubrana w ciemną bluzkę z asymetrycznym dekoltem, lewe ramię odsłonięte, widać ramiączko od stanika. Na szyi łańcuszek.

Justyna Wójcik

Studiowała DisciplineDelleArti, Della Musica e DelloSpettacolo na Uniwersytecie w Padwie. Absolwentka filologii włoskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim.  

Współpracowała z krakowskim Teatrem Proscenium oraz z Pierantonio Rizzato, włoskim aktorem komedii dell’arte. Uczestniczyła w tanecznych projektach Krakowskiego Centrum Choreograficznego. W 2019 roku zrealizowała autorski spektakl Ławka. Jest współzałożycielką Teatru Migro.

Od 2014 roku związana z Teatrem KTO.

Zagrała m.in. w widowiskach Vivat Kościuszko!, F 451 KRAKÓW (2017), Vivat Podgórze! (2018).

Aktualnie w obsadzie spektakli Chór sierot, Peregrinus, Sprzedam dom, w którym już nie mogę mieszkać, Ślepcy.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content