TEATR TELEWIZJI. KOMEDIA SENSACYJNA w Katowicach

Udostępnij:
Zdjęcie zrobione pochyło, sceneria jakby osuwała się na prawą stronę fotografii. Na podłodze leży na plecach mężczyzna ubrany w niebieskie dżinsy, koszulę w kratkę i ciemną bluzę. Ręce ma założone pod głową, wzrok skierowany w górę. Za nim dwa drewniane krzesła. Na lewym z nich, obróconym tyłem, siedzi okrakiem drugi mężczyzna. Ubrany w zielone spodnie, czerwony podkoszulek i ciemną koszulę. Plecy ma zgarbione, klatkę piersiową mocno wbitą w oparcie siedzenia. Ręce oparte o uda, dłonie splecione palcami. Jego głowa mocno przechylona do przodu, wzrok skierowany w postać leżącą na podłodze. W tle wieszak z szarym płaszczek i kawałek drewnianego blatu a na ziemi pełno okruchów chleba.

Już w najbliższą sobotę (15.08) o godz. 21.00 zapraszamy do Katowic na Teatr telewizji. Komedię sensacyjną w reż. Krzysztofa Niedźwiedzkiego!

Pierwszy sceniczny spektakl po bardzo długiej przerwie zagramy w ramach 22. Letniego Ogrodu Teatralnego.

Pomysłodawca festiwalu Mirosław Neinert wraz z zespołem Teatru Korez od lat dbają latem o teatromanów z Katowic, realizując program swojego Festiwalu we wszystkie weekendy lipca i sierpnia!

Polecamy Państwu bardzo serdecznie ostatnie przedstawienia z tegorocznej edycji Letniego Ogrodu Teatralnego, a na spektakl Teatru KTO zapraszamy już w sobotę!

[FM_form id="1"]
Skip to content