ŚLEPCY. Przedstawienie BEZ SŁÓW. Premiera ONLINE na 33. ULICA Street Theatre Festival! Sobota , 5 września, 19.30

Udostępnij:
Już dzisiaj zapraszamy serdecznie – zwłaszcza tych, którzy nie zdążą dotrzeć do Krakowa na 33. ULICĘ – na polską (ale dostępną w sieci globalnie) premierę ONLINE jednego z ukochanych spektakli publiczności Teatru KTO, rozproszonej po całym świecie.

„Ślepcy” w reżyserii Jerzego Zonia i choreografii Eryka Makohona, w 10 lat od krakowskiej premiery, po niezliczonych festiwalowych podróżach, po raz drugi w swej historii trafią do sieci!

Przed sześciu laty, inaugurujący FiraTàrrega spektakl Teatru KTO wg. powieści José Saramago „Miasto ślepców” mogli oglądać w bezpośredniej transmisji telewizyjnej mieszkańcy Katalonii, w internetowym streemingu – całej Hiszpanii. Wtedy była to ekscytująca techniczna ciekawostka. Dzisiaj – smutna teatralno-festiwalowa rzeczywistość, w której prawdziwe spotkanie z Widzem coraz częściej bywa wyjątkowym świętem.

Dlatego tych, którzy w Krakowie, zapraszamy bardzo gorąco w najbliższą sobotę na „Ślepców” na krakowski Rynek!

A dodatkowo, już niezależnie od tego, gdzie zastanie Państwa sobotni wieczór (19.30 czasu krakowskiego) zapraszamy na profil FB i kanał YouTube Teatru KTO, gdzie w czasie rzeczywistym będzie można obejrzeć nasz spektakl.

fot. Michał Zakrzewski
[FM_form id="1"]
Skip to content