INAUGURACJA

Udostępnij:

NOWA SIEDZIBA i spektakl TEATR OTWARTY

Szanowni Widzowie,
po 44 latach wędrowania, od polskich ulic i placów po renomowane sale teatralne na całym świecie, otrzymaliśmy budynek w sercu krakowskiego Podgórza, spadek po dawnym Kinie Wrzos. Kraków wzbogacił się o nową scenę, a Teatr KTO ma nareszcie swój dom
– mówi Dyrektor Jerzy Zoń.

Niniejszym mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego nowego DOMu
w pięknej, krakowskiej dzielnicy Podgórze, przy ul. Zamoyskiego 50
na spektakl inauguracyjny TEATR OTWARTY w reżyserii Jerzego Zonia.

Do Tajemnicy – z wami docieramy.
KTO wie, że życie to jest Tajemnica.
Do Tajemnicy KTO wiedzie – ulicą

Słowa Bronisława Maja zapowiadają początek Uroczystości Inauguracyjnych
6 i 7 września, ponieważ preludium dzieje się na ulicy…
…część widowiskowa odbędzie się w ogrodzie, a druga część w budynku. Spektakl złożony będzie z etiud przygotowanych przez artystów Teatru KTO i najwybitniejszych twórców teatralnych z całej Europy. Pokażemy charakterystyczne dla nas środki teatralne – elementy teatru ulicznego, zaskakujące etiudy, instalacje, tańce i impresje teatralne – opowiada Dyrektor Jerzy Zoń i… tutaj nic więcej nie możemy dodać.

Innymi słowy, wielowymiarowe widowisko TEATR OTWARTY pozostanie pilnie strzeżoną enigmą aż do dnia odsłony zmaterializowanego, 44-letniego marzenia, które Paweł Głowacki nazwał NOWĄ STACJĄ. Treść felietonu znajdą Państwo TUTAJ.
Bilety na spektakl inauguracyjny dostępne są TUTAJ.
(Edit: bilety wyprzedane)

Natomiast dla osób, które już dzisiaj chcą poznać kilka utajnionych elementów inauguracyjnej wizji Jerzego Zonia przygotowaliśmy „Osobliwy list z Teatru”. Jeśli tylko zechcesz, w każdej chwili możesz go otrzymać – wystarczy wpisać poniżej, na jaki adres ma zostać wysłany.

[FM_form id="1"]
Skip to content