Zdjęcie portretowe, czarno-białe, en face. Ujęcie od klatki piersiowej w górę. Mężczyzna, szatyn. Twarz szczupła, trójkątna, oczy jasne, spojrzenie skupione, brwi gęste. Włosy dość krótkie, zaczesane w górę, czoło odsłonięte. Nos nieduży, usta delikatne, krótko przycięte wąsy i broda. Ubrany w szarą koszulkę i czarną, rozpiętą kurtkę ze stójką.

Mateusz Kmiecik

Absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej im A. Zelwerowicza (2018).

Od 2017 roku w zespole Teatru Narodowego, gdzie gra w spektaklach m.in. Jana Englerta (Kordian), Pawła Miśkiewicza (Burza), Barbary Wysockiej (Śmierć Dantona) i Eimuntasa Nekrosiusa (Dziady).

Grał w spektaklach w warszawskim Teatrze Polonia, w Teatrze Polskiego Radia i Teatrze Telewizji Polskiej.

Współpracę z Teatrem KTO rozpoczął w 2013 roku.

Od 2015 w obsadzie spektaklu Ślepcy.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content