Zdjęcie portretowe, czarno-białe, en face. Ujęcie od klatki piersiowej w górę. Mężczyzna, szatyn. Twarz szczupła, trójkątna, oczy jasne, spojrzenie skupione, brwi gęste. Włosy dość krótkie, zaczesane w górę, czoło odsłonięte. Nos nieduży, usta delikatne, krótko przycięte wąsy i broda. Ubrany w szarą koszulkę i czarną, rozpiętą kurtkę ze stójką.

Mateusz Kmiecik

Graduate of the A. Zelwerowicz National Academy of Dramatic Art in Warsaw (2018).

Since 2017 in the National Theatre in Warsaw, where he played in productions by Jan Englert (Kordian), Paweł Miśkiewicz (Tempest), Barbara Wysocka (Death of Danton) and Eimuntas Nekrosius (Dziady).

He played in productions at the Warsaw Polonia Theatre, the Polish Radio Theatre and the Polish Television Theatre.

Mateusz started his cooperation with KTO Theatre in 2013.

Currently, in the cast of The Blind.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content