Zdjęcie portretowe, czarno-białe. Ujęcie od klatki piersiowej w górę. Kobieta z ciemnymi, długimi włosami, zaczesanymi na bok i zebranymi na jedną stronę. Twarz uśmiechnięta, promienna. Oczy wesołe, wokół nich delikatne zmarszczki, brwi regularne, ładnie podkreślone. Usta zamknięte, ale w szerokim uśmiechu. Ubrana w czarną bluzkę lub sukienkę z dekoltem w łódkę. Szyja z jednej strony odsłonięta, z drugiej zakryta włosami.

Iza Kała

Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi i Berlinale Talent Campus.

Aktorka, stand-uperka, improwizatorka, reżyserka.

Współpracowała z teatrami stołecznymi – Narodowym, Polskim  i Studio; z Teatrem Doc w Moskwie oraz Teatrem Ad Spectatores we Wrocławiu. Jest pomysłodawczynią i organizatorką projektu SAME BABY i Stand-upowego Dnia Kobiet. W dorobku ma także role w polskich i niemieckich produkcjach filmowych. Regularnie współpracuje z Teatrem Polskiego Radia.

Od 2013 roku prezentuje w Teatrze KTO obsypany nagrodami komediowy monodram Kredyt zaufania.

W 2018 w repertuarze teatru KTO pojawił się jej drugi monodram Początek końca. Oba spektakle wyreżyserowała Aneta Wróbel.

[FM_form id="1"]
Skip to content