Zdjęcie portretowe, czarno-białe. Ujęcie od klatki piersiowej w górę. Kobieta z ciemnymi, długimi włosami, zaczesanymi na bok i zebranymi na jedną stronę. Twarz uśmiechnięta, promienna. Oczy wesołe, wokół nich delikatne zmarszczki, brwi regularne, ładnie podkreślone. Usta zamknięte, ale w szerokim uśmiechu. Ubrana w czarną bluzkę lub sukienkę z dekoltem w łódkę. Szyja z jednej strony odsłonięta, z drugiej zakryta włosami.

Iza Kała

Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi i Berlinale Talent Campus.

Aktorka, stand-uperka, improwizatorka, reżyserka.

Współpracowała z teatrami stołecznymi – Narodowym, Polskim  i Studio; z Teatrem Doc w Moskwie oraz Teatrem Ad Spectatores we Wrocławiu. Jest pomysłodawczynią i organizatorką projektu SAME BABY i Stand-upowego Dnia Kobiet. W dorobku ma także role w polskich i niemieckich produkcjach filmowych. Regularnie współpracuje z Teatrem Polskiego Radia.

Od 2013 roku prezentuje w Teatrze KTO obsypany nagrodami komediowy monodram Kredyt zaufania.

W 2018 w repertuarze teatru KTO pojawił się jej drugi monodram Początek końca. Oba spektakle wyreżyserowała Aneta Wróbel.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content