Zdjęcie portretowe, czarno-białe. Ujęcie od klatki piersiowej w górę. Kobieta z ciemnymi, długimi włosami, zaczesanymi na bok i zebranymi na jedną stronę. Twarz uśmiechnięta, promienna. Oczy wesołe, wokół nich delikatne zmarszczki, brwi regularne, ładnie podkreślone. Usta zamknięte, ale w szerokim uśmiechu. Ubrana w czarną bluzkę lub sukienkę z dekoltem w łódkę. Szyja z jednej strony odsłonięta, z drugiej zakryta włosami.

Iza Kała

Graduate of the Film School in Łódź and Berlinale Talent Campus.

Actor, stand-up artist, improviser, director.

She has cooperated with the Warsaw stages – the National Theatre, the Polish Theatre and the Studio Theatre; with the Doc Theatre in Moscow and the Ad Spectatores Theatre in Wrocław. She is the originator and organizer of the SAME BABY project and Stand-up Women’s Day. Her credits include roles in Polish and German film productions. She regularly cooperates with the Polish Radio Theatre.

Since 2013, Iza has been presenting her award-winning comedy monodrama Credit of Trust in the KTO Theatre.

In 2018 her second monodrama The Beginning of an End appeared in KTO Theatre’s repertoire. Both performances were directed by Aneta Wróbel.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content