Teatr KTO otwarty na świat

Udostępnij:
fot. Łukasz Giza

Są takie spektakle, na które warto czekać, których warto szukać i wypatrywać. Często nie występują w nich celebryci, nie brandują ich znane teatry, nie rozpisują się o nich na popularnych portalach… Tworzą je ludzie, którzy teatrowi poświęcili całe swoje życie, pasjonaci z poczuciem misji, chcący zmieniać świat. Mówią o ważnych sprawach, współczesnych problemach, a także o przeszłości. Zadają pytania, a następnie próbują razem z widzami znaleźć na nie odpowiedzi. Szukają piękna, by móc się nim dzielić. Nie zajmują się wyłącznie „modnymi tematami”. Nie uprawiają publicystyki, nie tworzą dialogu z jedną uprzywilejowaną grupą społeczną. Nie są hermetyczni.

Są otwarci na świat.

A Teatr KTO równie szeroko otwiera się na nich.

 

 

Dyrektor Jerzy Zoń od ponad 40 lat wraz ze swoimi spektaklami jest wciąż w drodze… podróżuje, ogląda, poznaje. I przywozi z tych bliskich i odległych miejsc najpiękniejsze wspomnienia – ludzi i ich sztukę. Teraz, gdy jego teatr nareszcie ma swój dom przy ul. Zamoyskiego 50, może zapraszać do niego wszystkich, których spotkał i docenił. Dlatego kilka razy w miesiącu gościmy WAŻNE I NAGRADZANE SPEKTAKLE Z POLSKI I ZE ŚWIATA, mające jeden wspólny mianownik – wysoką jakość i silny przekaz. Na naszej scenie prezentujemy dramaty, komedie i stand-upy. Również dla widza poszukującego nieco innej estetyki teatralnej mamy mnóstwo ciekawych propozycji, w szczególności z sektora performancu, instalacji, teatru pozawerbalnego, fizycznego, czy teatru tańca.

Wszystkie przedstawienia można zobaczyć TYLKO RAZ! To niepowtarzalna okazja dla widzów z Krakowa, Małopolski, ale również pobliskich miast Śląska, czy Województwa Świętokrzyskiego. Dlatego warto śledzić repertuar „Teatru KTO otwartego na świat”.

 

Teatr Brama // fot. Monika Bielenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W marcu i kwietniu 2022 Jerzy Zoń Dyrektor Teatru KTO poleca:

 

1.04 g. 18.30 To nie jest kraj dla wielkich ludzi (Teatr Montownia, Warszawa) >>> bilety

1.04 g. 20.30 To nie jest kraj dla wielkich ludzi (Teatr Montownia, Warszawa) >>> bilety

2.04 g.19.00 Zabawa (Teatr Brama, Goleniów) >>> bilety

8.04 g. 19.00 Transfiguration (Olivier de Sagazan, Francja) >>> bilety

9.04 g. 19.00 Hybridation (Olivier de Sagazan, Francja) >>> bilety

22.04 g. 19.00 Margules. Nieobecność (Scena InVitro, Lublin) >>> bilety

23.04 g. 19.00 Kwadrat (reż. Ewa Kaim) >>> bilety

 

Zapraszamy.

 

Fred Teppe Company

 

 

Olivier de Sagazan // fot. DidierCaluccio

 

 

Adam Ziajski // fot. M.Zakrzewski

 

 

 

 

 

 

Scena InVitro

 

 

[FM_form id="1"]
Skip to content