Zdjęcie portretowe, czarno-białe. Ujęcie od klatki piersiowej w górę, głowa lekko przechylona na bok. Młody mężczyzna, szatyn. Twarz szczupła, pociągła, czoło wysokie, odsłonięte, włosy krótkie, zaczesane do góry, po środku sterczące, po bokach mocno przystrzyżone. Oczy jasne, duże, okrągłe, bardzo wesołe. Nos wydatny, usta szeroko uśmiechnięte, widać białe, ładne, równe zęby. Krótki zarost. Ubrany w czarny golf.

Krzysztof Tyszko

Z wykształcenia logistyk i technik weterynarii.

Jako tancerz musicalowy debiutował w 2013 roku w Mistrzu  i Małgorzacie w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Występuje w spektaklach Wojciecha Kościelniaka Chicago (Teatr Variete), Blaszany Bębenek (Teatrze Muzycznym Capitol), Śpiewak jazzbandu (Teatr Żydowski), Kapitan Żbik i żółty saturator (Teatr Syrena). Współpracował z Januszem Józefowiczem (Legalna Blondynka) i Januszem Szydłowskim (Variete Film Show).

Jest autorem choreografii do spektaklu Opera za trzy grosze w Teatrze im. S. Jaracza w Łodzi oraz do seriali telewizyjnych Osiecka i Wojenne dziewczyny. Pomysłodawca i reżyser Rewii VARIETE.

Z Teatrem KTO związany od 2017 roku.

Zagrał m.in. w widowiskach Weselisko (2017), Biało-Czerwona (2018), Nowa Huta (2019).

Aktualnie w obsadzie spektakli Peregrinus i Zapach czasu.

[FM_form id="1"]
Skip to content