Ruchome tyczki

4.09: 13.00, 16.30 Kraków | Rynek Główny

5.09: 13.00, 17.00 Kraków | Rynek Główny

Fot. Mathijs Vereecken

Widowiskowe animacje na rozkołysanych tyczkach. „Kiedy tańczymy na szczytach tyczek, wydaje nam się, że fruniemy w powietrzu. Jest to wyjątkowe poczucie wolności. Lot w stronę publiczności jest jak zstępowanie z nieba, które sprawia, że czujemy się jak aniołowie” – mówią twórcy przedstawienia. Warto zobaczyć te podniebne loty na własne oczy!

TNT Shows | Belgia

TNT Shows to profesjonalny zespół akrobatów, tancerzy i cyrkowców, których specjalnością są m.in. widowiskowe pokazy z wykorzystaniem trampolin, rozkołysanych tyczek, kół cyrkowych, szarf akrobacyjnych oraz różnych efektów specjalnych. Pragnieniem artystów z Belgii jest dostarczanie publiczności rozrywki najwyższych lotów, bo, jak sami twierdzą, nie znają żadnych ograniczeń.

Scenariusz, reżyseria, choreografia, scenografia: Noi Pakon

Wykonawcy: Eva Scheffers, Virgil Nagel

Czas trwania: 10-12’

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content