PEREGRINUS. EXHIBITION

Udostępnij:
PEREGRINUS EXHIBITION 2021, fot. Bartek Cieniawa, Pekin
PEREGRINUS EXHIBITION 2021, fot. Bartek Cieniawa, Pekin

Niedługo, mamy nadzieję z udziałem Widzów, będziemy świętować początek 7 sezonu tytułu Peregrinus. Od premiery, która miała miejsce na targach EXPO w Mediolanie, minie 19 maja dokładnie 6 lat.

Od 2015 do 2020 roku wędrujący spektakl o współczesnym everymanie wg. scenariusza i w reżyserii Jerzego Zonia pokonał niemal 200 tysięcy kilometrów. Można powiedzieć, że pięć razy okrążyliśmy Ziemię.

Pierwszy festiwal 2021 roku, na który mieliśmy jechać w kwietniu do Belgii (Ypres) właśnie został zamieniony na edycję online, ale planów na ten rok wiele i gorąco wierzymy, że większość uda się zrealizować!

Czekając na spektakle z Publicznością, zarówno krakowskie jak i wyjazdowe, zapraszamy na kolejną odsłonę projektu, tym razem online, PEREGRINUS. EXHIBITION. To rodzaj foto-kroniki z podróży spektaklu, którą prowadzi Bartek Cieniawa, aktor Teatru KTO. Dwie części tego projektu prezentowane były w formie wystaw fotograficznych, dzisiaj dokładnie w 4 lata po pierwszym wernisażu prezentujemy w dużym stopniu premierowy materiał z ostatnich 3 sezonów m. in. z Sankt Petersburga, Pekinu, Montrealu, Lipska, San Diego i Zielonej Góry.

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii online!

[FM_form id="1"]
Skip to content