Zdjęcie portretowe, czarno-białe, en face. Ujęcie od klatki piersiowej w górę. Kobieta w średnim wieku, twarz owalna, włosy ciemne do ramion, czoło odsłonięte, w uszach kolczyki. Brwi ciemne, oczy podkreślone konturówką, błyszczące. Usta przymknięte, bardzo delikatnie uśmiechnięte. Ubrana w czarną, koronkową bluzkę lub sukienkę.

Elżbieta Firek

Graduate of the Acting Faculty of the L. Solski State Higher Acting School in Krakow.

She leads theatre workshops for children at the Groteska Theatre in Krakow.

She performed in the television series Szpital. Her credits also include episodes in films, including 1800 gramów and Mój biegun directed by Marcin Głowacki.

Elżbieta works with the KTO Theatre since 2017, playing in The Tuner of Combs by Krzysztof Niedźwiecki.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content