Zdjęcie portretowe, czarno-białe, en face. Ujęcie od klatki piersiowej w górę. Kobieta w średnim wieku, twarz owalna, włosy ciemne do ramion, czoło odsłonięte, w uszach kolczyki. Brwi ciemne, oczy podkreślone konturówką, błyszczące. Usta przymknięte, bardzo delikatnie uśmiechnięte. Ubrana w czarną, koronkową bluzkę lub sukienkę.

Elżbieta Firek

Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie.

Szerokiej publiczności znana z ról w serialach m.in. „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Szpital”, „Przyjaciółki„ „Na wspólnej”, „Wojenne dziewczyny”.

W dorobku ma także epizodyczne role filmowe (1800 gramów i Mój biegun w reżyserii Marcina Głowackiego).

W Teatrze KTO od 2017 roku gra w spektaklu Krzysztofa Niedźwiedzkiego Stroiciel grzebieni.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content