Teatr KTO z nagrodą w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Udostępnij:

Drodzy Widzowie i Przyjaciele, mamy wspaniałą wiadomość! Podczas Gali konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w., która odbyła się 28 września 2022 w Warszawie, zostaliśmy nagrodzeni i otrzymaliśmy Tytuł Modernizacja Roku 2021 w kategorii Pamięć miejsc historycznych.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni i szczęśliwi.

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Kraków prof. Jackowi Majchrowskiemu, Radzie Miasta Kraków oraz Funduszom Europejskim.

Gratulacje składamy Dyrektorowi Teatru KTO Jerzemu Zoniowi, Zastępcy Dyrektora Sebastianowi Goduli, autorowi koncepcji budynku Aleksandrowi Janickiemu, architektowi Mariuszowi Twardowskiemu i firmie Morris Polska, Kierownikowi Działu Kancelaryjno-Organizacyjnego Danucie Różyckiej, całemu Zespołowi i wszystkim, dzięki którym mamy tak wspaniałą siedzibę.

 

 

W tym miejscu pragniemy przytoczyć słowa Dyrektora wypowiedziane podczas inauguracji rok temu:

Po 44 latach wędrowania, od polskich ulic i placów po renomowane sale teatralne na całym świecie, otrzymaliśmy budynek w sercu krakowskiego Podgórza, spadek po dawnym Kinie Wrzos. Kraków wzbogacił się o nową scenę, a Teatr KTO ma nareszcie swój dom.

Modernizacja Roku & Budowa XXI w. to ogólnopolski konkurs budowlany dla inwestorów, wykonawców i projektantów mający ponad 25-letnią tradycję. Co roku do biura organizacyjnego spływają zgłoszenia od ambitnych, pełnych zapału ludzi, którzy chcą zmieniać na lepsze otaczającą ich rzeczywistość. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też powiaty, urzędy miasta, instytucje i deweloperzy. Celem działań organizatorów jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych.

Jesteśmy dumni!

A Państwa zapraszamy do naszego teatru.

[FM_form id="1"]
Skip to content