Spektakl sylwestrowy z toastem noworocznym w Teatrze KTO

Udostępnij:
Młody mężczyzna, w złotej marynarce, stoi przy mikrofonie. Patrzy się wprost do obiektywu, usta ma otwarte jak do krzyku. Prawa ręka wyprostowana w bok lekko w górę, lewa - zgięta w łokciu, schowana za plecami. W tle bardzo niewyraźni mężczyźni w białych marynarkach.
Zdjęcie ze spektaklu "Słoneczni chłopcy", Autor: Norbert Burkowski

Drodzy Widzowie, macie już plany na Sylwestra? Jeżeli chcecie przywitać Nowy Rok w iście „słonecznym stylu”, musicie się śpieszyć. Zostały ostatnie bilety w cenie 100 zł na nasz sylwestrowy spektakl.

 

Słoneczni chłopcy w reż. Pawła Szumca, z Leszkiem Piskorzem i Jackiem Stramą w rolach głównych czekać na Was będą 31 grudnia o g. 19.00 w Teatrze KTO.

 

Po spektaklu Widzowie wraz z Dyrektorem Jerzym Zoniem wzniosą noworoczny toast.

 

Bilety dostępne w kasie teatru przy ul. Zamoyskiego 50, pod nr 12 633 89 47 oraz Online >>> tutaj

 

Wizyta w KTO na Słonecznych chłopcach to prawdziwa przyjemność, odczuwana na wielu poziomach. To inteligentna rozrywka ubrana w prozaiczne, ale prawdziwe mądrości, pozwalająca spotkać się z wybornymi aktorami.

Wiola Imiolczyk, e-teatr.pl

Cała recenzja dostępna na stronie >>> tutaj

 

 

Zbliżenie na dwóch aktorów. Od lewej łysy mężczyzna z brodą, w złotej marynarce, prawą ręka chwyta za ramię kolegę mówiącego coś do mikrofonu. W tle rozmyta scena oświetlona na czerwono.

fot. Norbert Burkowski

[FM_form id="1"]
Skip to content