PREMIEROWY WEEKEND w Teatrze KTO

Udostępnij:
Na pierwszym planie sylwetki dwóch, około siedemdziesięcioletnich mężczyzn, ukazane frontalnie, od pasa w górę. Są podobnego wzrostu, obaj mają splecione ręce na klatce piersiowej. Stoją na tle ceglanej ściany, oświetlonej na czerwono i niebiesko. Mężczyzna po prawej ubrany w brązowy prochowiec, pod szyją zawiązany kolorowy szal. Zdziwiony wyraz twarzy, usta rozchylone. Brwi podniesione do góry, oczy szeroko otwarte. Patrzy przed siebie, w dal. Po lewej mężczyzna w białym kitlu lekarskim, pod którym ma jasnobrązową koszulę. Twarz zamyślona, wzrok skierowany delikatnie w dół.

Już dzisiaj długo wyczekiwany wieczór, premiera komedii Neila Simona Słoneczni chłopcy w reżyserii Pawła Szumca – z publicznością i na żywo! W rolach głównych Leszek Piskorz i Jacek Strama świętujący jubileusz 50-lecia pracy artystycznej.

To pierwszy premierowy weekend – w Krakowie, w gościnnych progach Krakowskiej Opery Kameralnej, a już za miesiąc odbędzie się premiera w Teatrze Miejskim w Lesznie, który jest koproducentem tytułu.

Zapraszamy na profil Teatr KTO na Facebooku i Instagramie, gdzie będziemy relacjonować dla Państwa premierowy weekend.

Fot. Norbert Burkowski

[FM_form id="1"]
Skip to content