fot. Arkadiusz Szadkowski (88)

ULICA Festival to fenomenalne widowiska, spektakle teatralne, happeningi, improwizacje, a wreszcie kameralne i wielkoformatowe realizacje plenerowe. To wszystko każdego roku odgrywa się na najpiękniejszych ulicach i placach Krakowa >>> DLA CIEBIE.

Tutaj zaskoczenie łączy się z zachwytem, zadziwienie z podziwem, a spontaniczna radość płynąca z tańca, muzyki i kolorów, zaprasza wszystkich do wspólnej celebracji życia i refleksji.

To czas, gdy TEATR, sztuka i wyobraźnia artystów z całego świata wychodzą na ULICĘ, by rozbawić, rozświetlić i wypełnić nowymi emocjami Twój dzień.  

Każdego roku, od 34 lat, ULICA Festival wprowadza inny motyw przewodni, kilkadziesiąt tematycznych spektakli, rozdając dzięki temu absolutnie nowe uniesienia, wzruszenia oraz wrażenia – całkowicie BEZPŁATNIE. Tutaj nie ma biletów ani rezerwacji miejsc. Wystarczy, że przyjdziesz…

Poczujesz, jak zmienia się Twój nastrój, a szczęście coraz mocniej pulsuje w Twoim ciele. Zobaczysz jak bardzo – reżyserzy, twórcy, aktorzy, cyrkowcy i organizatorzy – starają się, by rozbudzić w Tobie spontaniczną radość istnienia. Zauważysz, jak w zadziwiający sposób bezpośredni kontakt z Teatrem odmieni Twoje życie. Odkryjesz, że wspólne chwile na ziemi mogą być cudownie oszałamiające i fascynujące.

Spotkajmy się
Celebrujmy niezwykłość życia RAZEM


Zapraszamy na 34. odsłonę ULICA Festival
>>> szczegółowy program znajdziesz TUTAJ
>>> jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda ULICA Festival, to KRONIKA jest TUTAJ

Kolosalne bogactwo Teatru jest dla Ciebie Otwarte
w miejskich przestrzeniach Krakowa,
ponieważ Jerzy Zoń wykreował ULICA Festival >>> BLIŻEJ CIEBIE i DLA CIEBIE.

>>> 34 lata
>>> ponad 400 Teatrów
>>> ponad 2000 wydarzeń festiwalowych
>>> ponad 2 500 000 widzów

 

[FM_form id="1"]
Skip to content