Maj jest nasz!

Udostępnij:
fot. Norbert Burkowski

Przedstawiamy nasz repertuar na miesiąc maj. Co dla Was przygotowaliśmy?

Sprawdź repertuar >>> tutaj

Historię wielkich powrotów do siebie i do życia! Nasi Słoneczni chłopcy niczym mityczny Odys wyruszą w podróż pełną gorzkich konstatacji czekających na nich finale. Zapraszamy przy tej okazji do lektury eseju Pawła Głowackiego „Chłopcy” >>> tutaj

Spotkanie z niezwykłą literaturą izraelskiego pisarza Hanocha Levina w muzycznej adaptacji. Zagości ona na naszej scenie za sprawą spektaklu Poper Pijanej Sypialni.

Wraz z majem pozwalamy sobie na zdecydowanie więcej luzu i improwizacji. Nikt nie wie jak potoczy się akcja. Nie ma też gotowego scenariusza. Jeśli lubicie historie, które tworzą się na Waszych oczach zapraszamy na improwizowane wieczory w towarzystwie aktorów Grup AD HOC i Impro KRK. Przegapienie ich byłoby wielkim błędem!

Jak zwykle nie uciekamy także od tematów ważnych. Znany Wam już doskonale z Raportu Panika performer – Arti Grabowski zapozna nas tym razem z Warunkami zabudowy i zwróci nasze oczy na wznoszone w miejsce mostów – mury.

Nagrodzonych podczas zeszłorocznego Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT artystów czerpiących z kultury queerowej zobaczymy w przedstawieniu Sticky Fingers Club. Sięgając po odwołania popkulturowe do mainstreamu, pokazów mody, czy do Bohemian Rhapsody zespołu Queen poruszą problem porażki oraz idące pod rękę wraz z nim wykluczenie i zapomnienie.

Pamiętacie, że do końca maja trwa nasz Wiosenny Maraton Komediowy, wraz z którym możecie nabyć specjalny karnet i śmiać się do woli? >>> więcej tutaj

Maj należy do nas! Do zobaczenia w teatrze prawdziwie otwartym na świat!

[FM_form id="1"]
Skip to content