Koniec pierwszego sezonu na nowej scenie Teatru KTO

Udostępnij:
Młody mężczyzna, w złotej marynarce, stoi przy mikrofonie. Patrzy się wprost do obiektywu, usta ma otwarte jak do krzyku. Prawa ręka wyprostowana w bok lekko w górę, lewa - zgięta w łokciu, schowana za plecami. W tle bardzo niewyraźni mężczyźni w białych marynarkach.
Zdjęcie ze spektaklu "Słoneczni chłopcy", Autor: Norbert Burkowski

Co prawda czerwiec kończy pierwszy sezon w nowej siedzibie Teatru KTO, jednak dla naszych artystów nie ma wakacji. Zaczynają bowiem bardzo intensywny czas spektakli plenerowych.

Zanim wyruszą na dobre w letnią trasę, jeszcze przez kilka dni zapraszają na NAJLEPSZE spektakle sceniczne, których uwieńczeniem będzie Noc Teatrów w Krakowie.

 

W czerwcu na deskach Teatru KTO zobaczyć będzie można tegoroczne premiery:

 

Poza tym czekają na Was komediowe klasyki:

 

Bilety do nabycia w kasie teatru przy ul. Zamoyskiego 50, pod nr telefonu 12 633 89 47 lub Online >>> tutaj

 

O dwóch takich co ukradną Wam serca

„Słoneczni chłopcy” w reżyserii Pawła Szumca to kwintesencja tego, za co kochamy sztuki komediowe – jest śmiesznie, inteligentnie i błyskotliwie, ale też nostalgicznie i refleksyjnie. Wytrawny duet aktorski – Leszek Piskorz i Jacek Strama stanowi prawdziwą wisienkę na tym komediowym torcie. Delektować i zachwycać się będziecie każdym jego kęsem!

 

Słoneczni chłopcy, 18.02.2021, II generalna.
fot. Norbert Burkowski

 

Odejść, ale dokąd?

Jak trudno rozstać się z życiem i czym zapełnić pustkę po osobie, która od nas odeszła? Z tym mierzą się bohaterowie „Stroiciela grzebieni” oraz „Stroiciela grzebieni. Akt 2” – niezwykle czułych opowieści pełnych ciekawych historii, anegdot i wspomnień. Reżyser Krzysztof Niedźwiedzki podobnie jak we wszystkich swoich spektaklach, zadbał o sporą dawkę słownego i sytuacyjnego humoru dzięki czemu to opowieść dla każdego.

 

fot. Norbert Burkowski

 

A co w czerwcu Teatr KTO pokaże na polskich i europejskich ulicach miast?

 

Na wszystkie spektakle plenerowe wstęp jest wolny.

 

[FM_form id="1"]
Skip to content