Niedziele dla dzieci z Klaunem Feliksem

Udostępnij:

Niedziele w Teatrze KTO są dla dzieci!

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich najmłodszych i tych nieco starszych wielbicieli Klauna Feliksa znanego z Teatru Szczęście. W listopadzie zapraszamy do naszej nowej siedziby na trzy spektakle familijne z jego udziałem.

 

❤️  Bilet pojedynczy: 15 zł
❤️  Bilet rodzinny (2+2): tylko 50 z

 

14 XI g. 16.00 – „Spektakl bardzo dobry”
„Spektakl bardzo dobry” powstał podczas zabawy – w magika, fakira, klauna, żonglera, tancerkę czy konferansjera. W tym spektaklu jeden „numer bardzo dobry” goni kolejny (również „bardzo dobry”), a bawienie się w cyrk prowadzi do spektakularnego finału.
Bilety >>> tutaj

21 XI g. 16.00 – „Klaun w balonie”
Klaun Feliks zaprasza młodszych i starszych widzów do udziału w podniebnej przygodzie! Szykujcie się na wielką wyprawę balonem, naukę konstruowania helikoptera i próbę wystartowania zbudowanym przez siebie samolotem. Klaun w balonie to duża dawka śmiechu i wspaniałej zabawy, podczas której poznamy tajemnice pantomimy, sztuki iluzji i żonglerki, a nawet instrumentów muzycznych.
Bilety >>> tutaj

28 XI g. 16.00 – „Ale cyrki!”
Klaun Feliks opowiada swoje historie z podróży po świecie, podczas których poznał iluzjonistę, ćwiczył pod okiem świetnego żonglera i muzykował z wielką orkiestrą. Ale cyrki to pełna dowcipu klaunada, podczas której dzieci wspólnie z klaunem odkrywają swoje liczne talenty.
Bilety >>> tutaj

Chcecie zobaczyć jak bawiliśmy się razem z Klaunem Feliksem podczas Dnia Otwartego dla Dzieci w Teatrze KTO? Zajrzyjcie do GALERII >>> więcej zdjęć

Serdecznie zapraszamy.

 

[FM_form id="1"]
Skip to content