Iris i tęczowe drzewo

Życie tęczowych elfów jest wspaniałe. Mieszkają na najpiękniejszym na świecie tęczowym drzewie,  zajmują się zbieraniem i przechowywaniem kolorów, pięknymi strojami i muzyką. Wszyscy by tak chcieli. Wszyscy z wyjątkiem Iris.

Ją bardziej interesują dźwięki dochodzące z ciemnej dziupli i świat, który zaczyna się tuż za konarem tęczowego drzewa. Któregoś dnia drzewo zaczyna tracić kolory…

Żeby uratować swój świat Iris będzie musiała sprzeniewierzyć się wszystkim zasadom swojego klanu. Czy mała elfka podoła temu wyzwaniu?

 

Spektakl Teatru Figurki dla dzieci w wieku 5+ lat

 

Teatr Figurki to scena dla najmłodszych Teatru Figur Kraków, krakowskich specjalistów w dziedzinie teatru cieni. Repertuar Figurek obejmuje spektakle dla maluszków od 1. roku życia (spektakle dla najnajów), przedszkolaków i młodszych uczniów. Teatr Figur to teatr plastyczny, ich główną formą wyrazu jest obraz, dlatego też spektakle figurkowe wyróżnia dbałość o estetykę, wysoka jakość warstwy plastycznej, muzycznej i wykonania.  w Krakowie Teatr Figurki można zobaczyć na scenach Cricoteki, SCKM, NCK i KTO.

Iris i tęczowe drzewo

Scenariusz i wykonanie
Dagmara Żabska


Reżyseria
Dagmara Żabska i Mateusz Przyłęcki


Scenografia
Ewa Woźniak


Muzyka
Tomasz Krzyżanowski


Produkcja
Marta Hankus


Czas trwania
50 min

[FM_form id="1"]
Skip to content