Krakowski Rynek ponownie zamienił się w teatralną scenę, na której artyści ciałem i ruchem oraz innymi środkami teatralnymi materializowali swoje wizje.
Widownia żywiołowo dziękowała za wrażenia i emocje owacjami na stojąco. Ten niezwykły, wspólny czas pokazał, jak bardzo TEATR plenerowy jest wyczekiwany i uwielbiany; jak bardzo potrzebny jest bezpośredni kontakt człowieka z człowiekiem.

Cytując Pawła Głowackiego, który na 34. edycję festiwalu napisał „Cierpliwe bajki” – powtórzył się „stary wakacyjny rytuał teatralny Zonia” – twórcy ULICA Festival i dyrektora Teatru KTO.

Fot.: Anna Kaczmarz, Beata Zawrzel, Norbert Burkowski, Wojciech Łyko

Teatr KTO - Instytucja Kultury Miasta Krakowa

Ⓒ 2020 – Teatr KTO

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content