Aukcja dla WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Udostępnij:
KTO dla WOŚP, fot. Bartek Cieniawa

Drodzy Widzowie i Przyjaciele Teatru KTO!

Po raz kolejny wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra na rzecz dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Do wylicytowania na teatralnej aukcji na Allegro przygotowaliśmy dla Państwa naprawdę wyjątkowe atrakcje!

Zaproszenie dla dwóch osób na Galowy Wieczór inaugurujący działalność nowej siedziby Teatru KTO przy ulicy Zamoyskiego 50 w drugiej połowie 2021 roku (wraz z noclegiem w malowniczym sąsiedztwie naszego teatru) / aukcja trwa do niedzieli, 14 lutego

Zaproszenie na pierwszą premierę na nowej scenie Teatru KTO wraz z wyjątkowym zwiedzaniem naszego łączącego nowoczesność z tradycją budynku / aukcja trwa do niedzieli, 14 lutego.

Dla koneserów znakomitej grafiki – wyjątkowe wydawnictwa Teatru KTO: archiwalne plakaty do naszych spektakli i festiwalu ULICA oraz albumy – wszystkie w opracowaniu wybitnego grafika i laureata prestiżowych nagród Witolda Siemaszkiewicza, który współpracuje z Teatrem KTO od 43 lat!
Archiwalne plakaty ze spektakli Teatru KTO / aukcja trwa do czwartku, 11 lutego
Archiwalne plakaty z festiwalu ULICA / aukcja trwa do środy, 10 lutego
Dwa ekskluzywne wydawnictwa Teatru KTO / aukcja trwa do czwartku, 11 lutego

Wielki Finał tegorocznej 29. edycji WOŚP już w najbliższą niedzielę. Ale nasze aukcje bedą trwały do 14 lutego – zaproszenia, 10 lutego – plakaty z festiwalu ULICA, 11 lutego – plakaty ze spektakli i albumy.
Zapraszamy do licytowania!

[FM_form id="1"]
Skip to content