„ARCADIA” jednym z 15 finałowych spektakli programu TEATR POLSKA

Udostępnij:
fot. Teatr Polska / Facebook

W tym roku w ramach programu TEATR POLSKA 15 spektakli wyruszy w trasę po naszym kraju, aby dotrzeć do ośrodków, w których nie działa teatr instytucjonalny.

 

„ARCADIA” w reż. Jerzego Zonia, z chor. Eryka Makohona jest jednym z nich!

 

Jesteśmy przeszczęśliwi! Dziękujemy i serdecznie gratulujemy reżyserowi, wszystkim twórcom i naszym aktorom.

 

Przed nami jubileuszowy, 15. objazd spektakli w ramach programu TEATR POLSKA – podsumowuje Elżbieta Wrotnowska-Gmyz, Dyrektor Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego – Zespół Sterujący wybrał symbolicznie 15 przedstawień, wśród których są propozycje zarówno dla dorosłych, jak i dla młodszej publiczności. Nie zabraknie teatru tańca, spektakli biograficznych oraz sztuk nawiązujących do ludowych tradycji. Co roku wyruszamy w Polskę z ambitnym i zróżnicowanym artystycznie repertuarem. Każdy pokaz to także unikalne spotkanie i wciągające rozmowy artystów z publicznością.

 

Program TEATR POLSKA organizowany jest od 2009 r. przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w celu zwiększenia mobilności teatrów i popularyzacji sztuki teatralnej w miejscowościach nie posiadających teatru instytucjonalnego. Program finansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

[FM_form id="1"]
Skip to content