Popiersie około trzydziestoletniego mężczyzny na szarym tle. Mężczyzna ubrany w czarną koszulę. Ramiona ułożone pod kątem, głowa ustawiona na wprost. Włosy ciemne, po bokach krótkie a na górze dłuższe i ułożone na bok. Na twarzy gęsta broda i długie wąsy, zaczesane na boki. Oczy rozpromienione, przy kącikach zmarszczki, tak zwane „kurze łapki”. Nad nimi gęste brwi. Wydatny nos, na ustach delikatny uśmiech.

Sławek Bendykowski

Absolwent Szkoły Aktorskiej SPOT w Krakowie.

Współpracował z Krakowskim Biurem Promocji Kultury, Teatrem Plejada oraz Teatrem Nomina Rosae.

Uprawia szermierkę historyczną i teatralną, jest współzałożycielem Szkoły Fechtunku Fencing Arts i uczestnikiem pokazów szermierczych w Polsce i w Europie.
Występuje w spektaklu DROMścieżkami Romów Teatru Migro.

Z Teatrem KTO związany od 2013 roku. 

Brał udział m.in. w widowiskach Exodus (2016), Vivat Kościuszko!, F 451 – KRAKÓW (2017), Biało-Czerwona (2018).

Aktualnie w obsadzie spektakli Ślepcy, Chór sierot, Peregrinus, Sprzedam dom, w którym już nie mogę mieszkać, Zapach czasu.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content