Zdjęcie portretowe, czarno-białe. Ujęcie od klatki piersiowej w górę. Bardzo młoda kobieta, twarz pociągła, głowa lekko skierowana w prawo. Oczy ciemne, wesołe, lekko skośne, brwi wyraźne, nos mały, usta pełne, ładnie wykrojone, uśmiechnięte. Włosy ciemne, długie, gęste. Ubrana w sukienkę bez rękawów z geometrycznym wzorem i dużym, trójkątnym dekoltem. Ręce ma ściągnięte w tył, ramiona odsłonięte, na szyi srebrny łańcuszek z małym wisiorkiem.

Monika Daukszo

Studentka Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie (specjalność wokalno-aktorska).

Na scenie od dziecka. Występowała w teatrach stołecznych – Dramatycznym, Współczesnym i ROMA. W krakowskim Teatrze Variete gra w musicalu Chicago (reż. Wojciech Kościelniak).

Z Teatrem KTO współpracuje od 2019 roku.

Aktualnie w obsadzie spektaklu Peregrinus.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content