Portret, czarno-biały, ujęcie od klatki piersiowej w górę, ramiona ułożone pod kątem, głowa skierowana na wprost. Na zdjęciu młody mężczyzna, brunet. Włosy do uszu, starannie przystrzyżone, zaczesane w górę, czoło wysokie, odsłonięte. Oczy za okularami, ciemne, skupione. Brwi gęste, wyraźne. Nos wydatny, zarost krótki, bródka w szpic, usta lekko uśmiechnięte. Ubrany w ciemną koszulkę z dekoltem w serek, na szyi łańcuszek.

Marek Gierat

Absolwent Politechniki Krakowskiej (specjalność Grafika Komputerowa i Multimedia).

Przez sześć lat uczył się śpiewu i aktorstwa w Studiu Sztuk Scenicznych Farafka. Był członkiem Teatru TOTEATR oraz kabaretowej Grupy 13. Zajmuje się także fotografią.

Założyciel i dyrektor krakowskiej Sceny PERSPEKTYWA, w ramach której wyreżyserował ponad dwadzieścia teatralnych wieczorów muzycznych. Współpracuje z Teatrem COGITO. Występuje w spektaklu DROM – ścieżkami Romów Teatru Migro.

W 2018 rozpoczął współpracę z Teatrem KTO biorąc udział w widowiskach Vivat Podgórze! oraz Biało-Czerwona.

Aktualnie w obsadzie spektaklu Zapach czasu.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content