Zdjęcie portretowe, czarno-białe. Ujęcie od klatki piersiowej w górę. Bardzo młody mężczyzna, rysy regularne, szczęka mocno zarysowana, oczy ciemne, zamyślone, spojrzenie skierowane na wprost. Głowa lekko przechylona w prawo, włosy falujące, ciemne, półdługie. Urany w czarną koszulę z małym trójkątnym wycięciem przy szyi.

Krzysztof Cybulski

Student Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie (specjalność aktorska).

Jego pozateatralną pasją jest muzyka – śpiew, gitara i pianino. Na swoje koncerty regularnie zaprasza do Piwnicy pod Baranami oraz do klubów na krakowskim Kazimierzu: 2 Okna Cafe, Królicze Oczy i New Day Blues Pub.

W Teatrze Bagatela gra w spektaklu Królowa Śniegu w reżyserii Wojciecha Leonowicza.

Z Teatrem KTO współpracuje od 2019 roku.

Aktualnie w obsadzie spektaklu Peregrinus.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content