Popiersie około trzydziestoletniego mężczyzny na szarym tle. Mężczyzna ubrany w czarną koszulę. Ramiona ułożone pod kątem, głowa ustawiona na wprost. Włosy ciemne, po bokach krótkie a na górze dłuższe i ułożone na bok. Na twarzy gęsta broda i długie wąsy, zaczesane na boki. Oczy rozpromienione, przy kącikach zmarszczki, tak zwane „kurze łapki”. Nad nimi gęste brwi. Wydatny nos, na ustach delikatny uśmiech.

Sławek Bendykowski

Graduate of the SPOT Acting School in Krakow.
He cooperated with the Krakowskie Biuro Promocji Kultury, Plejada Theatre and the Nomina Rosae Theatre.

He practices historical and theatrical fencing, participating in fencing shows in Poland and Europe. He co-founded the “Fencing Arts” School.

He performs in DROM – on the paths of the Roma by the Migro Theatre.

Working with KTO Theatre since 2013, he has performed in such shows as Exodus (2016), Vivat Kościuszko!, F451 – KRAKOW (2017), Biało-Czerwona (2018).

Currently, in the cast of The Blind, Chorus of Orphans, Peregrinus, I’ll Sell the House in Which I Can Live No More and The Fragrance of Time.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content