Zdjęcie portretowe, czarno-białe. Ujęcie od klatki piersiowej w górę. Bardzo młoda kobieta, twarz pociągła, głowa lekko skierowana w prawo. Oczy ciemne, wesołe, lekko skośne, brwi wyraźne, nos mały, usta pełne, ładnie wykrojone, uśmiechnięte. Włosy ciemne, długie, gęste. Ubrana w sukienkę bez rękawów z geometrycznym wzorem i dużym, trójkątnym dekoltem. Ręce ma ściągnięte w tył, ramiona odsłonięte, na szyi srebrny łańcuszek z małym wisiorkiem.

Monika Daukszo

Student of the Stanisław Wyspiański National Academy of Theatre Arts in Krakow, specializing in singing and acting.

On stage since childhood, she has performed in the many Warsaw theatres – the Dramatic Theatre, the Contemporary Theatre and ROMA. At the Variété Theatre in Krakow, she performs in the musical Chicago directed by Wojciech Kościelniak.

Working with the KTO Theatre since 2019.

Currently, in the cast of Peregrinus.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content