Portret, czarno-biały, ujęcie od klatki piersiowej w górę, ramiona ułożone pod kątem, głowa skierowana na wprost. Na zdjęciu młody mężczyzna, brunet. Włosy do uszu, starannie przystrzyżone, zaczesane w górę, czoło wysokie, odsłonięte. Oczy za okularami, ciemne, skupione. Brwi gęste, wyraźne. Nos wydatny, zarost krótki, bródka w szpic, usta lekko uśmiechnięte. Ubrany w ciemną koszulkę z dekoltem w serek, na szyi łańcuszek.

Marek Gierat

A graduate of the Krakow University of Technology, specializing in computer graphics and multimedia.

Marek studied singing and acting at the Farafka Performing Arts Studio for six years. He was a member of the TOTEATR Theatre and cabaret Grupa 13. He is also a photographer.

Marek is a founder and director of the Krakow PERSPECTIVE Scene, where he directed over twenty theatrical and musical evenings. He cooperates with the COGITO Theatre and Migro Theatre, performing in DROM – on the paths of the Roma.

He started working with the KTO Theatre in 2018, performing in Vivat Podgórze! and Biało-Czerwona.

Currently, in the cast of The Fragrance of Time.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content